Справа Бичкова

   Правий Сектор разом із небайдужими одеситами навідався до Київського районного суду для того, щоб проконтролювати хід судової справи по хабарнику Бичкову.

   Активісти Правого Сектора завбачливо прикатили Альфатер із написом «Федулеєва».

   Під час засідання було розглянуто 2 документа наданих захистом. Ступінь абсурдності даних паперів просто вражає уяву. Перший - кілометрова довідка про начебто хвороби Бичкова, видана головним лікарем 9-ї міської лікарні, в якій зазначено, що обвинувачений перебував у відділенні кардіхірургіі у надзвичайно важкому стані. А друга - заява від начебто співробітників Роздільнянської районної лікарні, в якому нібито персонал даного медзакладу благає Федулеєву відпустити такого чудового Бичкова бо без нього ніяк. Прямо не заява, а хвалебна ода.

   Приємно здивувало, що незважаючи на думку захисту, суддя Федулеєва розсудливо відмовилася додавати дану заяву до матеріалів справи.

   В цілому, засідання закінчилося ледве встигнувши розпочатися. Як виявилося прокуратура просто затягує хід судового розгляду по Бичкову. Прокурор Алексєєв «своєчасно» втік у відпустку. А прокурору, який його замінює, попросту не дали ознайомитися із матеріалами справи - вона отримала їх буквально напередодні засідання.

   Чергове слухання у справі Бичкова було призначено на 29 вересня о 16.30, оскільки до того часу має повернутися з відпустки прокурор Алексєєв.

  Після засідання активісти прийшли до Київської районної прокуратури та написали заяву про фальсифікацію Бичковим медичних довідок, із метою ухилення від суду. Так, у наданих обвинуваченим документах вказано, що він перебував у стаціонарі на лікуванні. При цьому із наявних у нас джерел достовірно відомо, що фактично Бичков в лікарні не перебував.

   Ми продовжуємо спостерігати за за судовим процесом над хабарником.

   Злочинцю - в'язниця!

Правий Сектор м.Одеса

HEADER 

Reply
 
-9
справа Бычкова,это справа Пресмана,т.к.Бы чков не сломался и ПРЕСМАН так подло поступил.
Reply
 
+13
Я вообще не понимаю, как так можно обвинять "святого" человека. У нас врачи, милиционеры.... .. взяток не берут :-x
p.s. "Вор должен сидеть в тюрьме"
Reply
 
+4
Цитую Robin:
Я вообще не понимаю, как так можно обвинять "святого" человека. У нас врачи, милиционеры...... взяток не берут :-x

Они их не берут, это мы им приручили брать взятки - вместо того, чтобы требовать нормальные условия работы у государства.
Reply
 
-11
Какие взятки в больнице??? Взятки или как сейчас называют "благотворитель ную помощь" берут в основном врачи. Нормальный был главврач, много для больницы сделал. И ослу понятно, это чистой воды "заказуха"!
Reply
 
+13
не понятно почему бычков сидит возле решетки, а не за ней.
беги игорь , беги.
Reply
 
-15
Подлые обвинения выдвигают те, кто просто "болтают языком", не разбираясь ни в чем! Так-называемые "активисты"- тупые бездари!!!!
Reply
 
+4
Да за этим парнем давно тюрьма плачет
Reply
 
+5
бычков откупился за 50 тысяч у.е. так что правый сектор до свидания , но его скоро опять закроют по земле

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити