Звернення керівництва гарнізонів до мешканців міст

   Цими днями, у декількох військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України розташованих у різних військових гарнізонах, силами оперативно-чергових служб було успішно попереджені спроби проникнення цивільних осіб на територію військових об’єктів, що охороняються.

   Керівництво Одеського, Херсонського, Миколаївського, Вознесенського та Ізмайльського гарнізонів застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

   Будь-які порушення пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

   Звертаємось до громадян з проханням повідомляти Командування вищевказаних гарнізонів, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Управління Національної поліції в Одеській, Миколаївський та Херсонській областях), про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

   Телефони гарячої лінії в Одеському гарнізоні:

(048) 779-80-00 (82) — Черговий Оперативного Командування «Південь» Збройних Сил України;
(048) 722-14-17 — Служба безпеки України в Одеській області
(0482) 365 777 — Черговий Національної поліції України у Одеській області.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити