Роздільнянські депутати виділили понад 200 тисяч на загін територіальної оборони

   Пленарне засідання ХІХ сесії Роздільнянської районної ради відбулося 12 травня. На засіданні були присутні 27 депутатів районної ради з 34, депутат обласної ради Віктор Бакланов, помічники народного депутата Олександра Пресмана, очільник райвійськкомату Олег Нимировський, голови сільських рад, міський голова Валерій Шовкалюк.

   Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, рекомендований порядок денний містив 25 питань, хоча проектів рішень на сайті районної ради було розміщено лише 11. Вів засідання голова райради Фелікс Сігал, і вказані у порядку денному доповідачі не виходили до трибуни.

   Першим отримав слово присутній на сесії військовий комісар Одеського обласного військового комісаріату оперативного командування «Південь» Юрій Беляков, хоча його виступ не був запланований. Він звернувся до депутатів районної ради з проханням виділити додаткові кошти на збори Роздільнянського загону територіальної оборони: 130 тис. грн — на обмундирування, 55 тис. грн - на транспорт, 55 тис. грн - на додаткове харчування. Пан Беляков запросив депутатів відвідати збори, які відбуватимуться у Чабанці з 19 по 28 червня, і навіть пообіцяв надати їм можливість перевірити свою вправність у стрільбі. Депутати проголосували за надання коштів на збори 25 голосами.

   Рішеннями сесії були внесені зміни у бюджет району та у Програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім», затверджені договори про передачу в оренду приміщень у селах Калантаївка, Єгорівка, Яковлівка, Щербанка та смт Лиманське для відкриття стоматологічних кабінетів. Також депутати затвердили договори про надання в оренду приміщень для РДА (терміном на 3 місяці) і для Управління СБУ. 

www.izbirkom.org.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити