Про створення територіального центу комплектування та соціальної підтримки (фото)

    З 01.01.2019 року відповідно до вимог державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року на базі Роздільнянського  військового комісаріату буде створено територіальний  центр комплектування та соціальної підтримки.

   Метою створення  центру  є підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей,  удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.
У нoвих підрoзділах більше уваги звертатимуть на підвищення рівня дoвіри суспільства дo військoвих структур та пoкращення взаємoдії з грoмадянами.  Діяльнясть створених територіальних центрів має поділятися на такі складові як оборона робота, соціальна підтримка та юридична допомога населенню у воєнній сфері. Акцент буде ставитися на роботі із соціальної підтримки тих, хто має і мав відношення до ЗСУ і силових структур - це питання соціального і пенсійного забезпечення. Також, буде можливість більш ефективно здійснювати громадський контроль за діяльністю військових структур

   Загалом функції нової структури залишаться ті ж, що і раніше, але будуть розподілені за окремими блоками: комплектування військ в мирний час та особливий період, і мобілізаційна робота; соціальна підтримка, надання юридичної допомоги військовослужбовцям та військовозобов’язаним. Також буде збільшено кількість прийомних днів у військових комісаріатах для зменшення черг та зручності громадян..

   Можливість створення теріторіального центру соціальної підтримки стала можливою завдяки допомоги Роздільнянської районної адміністрації, а саме – голові, Бараненко Н.В. та підприємців району: Пономаренко О.В., Підкопайло Л.О., Качуренко В.Г., Приходько С.Б., Келлер Г.В., Гринівецького В.Р., Каражекова Максіма та Рогачева О.В.

 


Військовий комісар
Роздільнянського райвійськкомату
полковник О.І.НОМЕРОВСЬКИЙ
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити