На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Роздільнянська міська громада Одеської області облаштувала 14 споруд захисту від повітряних загроз

   Про це повідомив у соцмережах міський голова Валерій Шовкалюк

   «На території громади облаштовано 14 захисних споруд, які забезпечені інтернетом, питною водою та ліками. З метою організованого проведення евакуації населення територіальної громади, розміщення його в безпечних районах (пунктах) у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації міською радою розроблені відповідні заходи: затверджений перелік збірних пунктів евакуації населення на території Роздільнянської міської територіальної громади; визначені пункти посадки із закріпленням за ними автотранспортних засобів тощо, триває облаштування бомбосховищ.

   Проте, жодні адміністративні заходи та рішення не замінять свідомість та турботу про ближніх з боку населення. Тож прошу всіх у разі виникнення надзвичайних ситуацій виявляти пильність, обережність та взаємовиручку, тільки так ми спільно зможемо подолати всі труднощі та перемогти.

   Настало літо і в умовах різкого підвищення температури звертаю увагу земляків на найпильнішу увагу щодо дотримання правил протипожежної безпеки та безпечної поведінки під час відпочинку на водоймах.

   Ще одне питання – заборона відвідання чорноморських пляжів. Прошу відмовитись від відпочинку на пляжах, обравши альтернативні варіанти відпочинку.

   Також нагадую про заборону використання у воєнний час феєрверків. У громаді проживають внутрішньо переміщені особи, які евакуювались з зони бойових дій і мають досить травматичний досвід. Для них зайвий гучний звук – болюча згадка про страшні події їхнього життя. Тож давайте дбати одне про одного. Це ж зауваження стосується й любителів гучної їзди на автотранспорті. Оберігайте спокій оточуючих», – йдеться у дописі міського голови.

pulsodes.od.ua

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.