Дороги Роздільнянського району визнали аварійними на 60%

   Депутати Роздільнянської районної ради, які зібралися на засідання ХІХ сесії 12 травня, визнали стан автомобільних доріг загального користування державного значення на території Роздільнянського району (напрямок — Балта- Велика Михайлівка та Роздільна-Єреміївка) аварійним на 60%. Для ремонту цих доріг вирішили звернутися по допомогу до Кабінету Міністрів України.

   Як передає кореспондент ІзбірКому, на питання депутата Андрія Осадця про дорогу на смт Лиманське через Милолюбівку і Кучурган, яка давно вже служить об’єктом для сумних і безнадійних жартів водіїв та пасажирів, голова райради відповів, що її вже ремонтує «Укравтодор» силами області. У районному бюджеті коштів на ремонт доріг немає, тому ремонтують за рахунок облбюджету.

   На пропозицію начальника управління розвитку та інвестицій РДА Ігоря Романенка — складати проектно-кошторисну документацію, шукати кошти і контролювати процес ремонту, — депутати не відреагували. Хоча погодились, що «Укравтодор» витрачає кошти обласного бюджету часто марно, адже рік тому дорога Роздільна-Єреміївка вже ремонтувалась, а сьогодні вже немає ніяких ознак того ремонту — ті самі ями.

   Присутній на засіданні депутат облради Віктор Бакланов повідомив, що обласна рада виділила на ремонт доріг в області близько мільярда гривень, і дорога від с. Кучурган до Лиманського і Градениць уже є в планах.

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити