Як у Роздільній всією громадою дороги рятують

   Як відомо, автошляхи в Україні, у нас в області та у Роздільнянському районі зокрема потребують майже повсюдно капітального ремонту, а подекуди — нового їх будівництва.

   Ситуація щороку ускладнюється ще й тим, що великогабаритний транспорт під час жнив у спеку нищить залишки твердого покриття на дорогах вщент. Не виключенням стала дорога Роздільна-Понятівка-Кошари, яка будувалася, як і всі інші, у далекі радянські часи, і за новітню історію України вона мала один лишень ямковий ремонт. Поміж тим, автомобільний рух на цій дорозі є пожвавленим, так як проходить через три сільські ради і далі на Катаржино (кол. Червонознамянка), де сполучається із автомагістраллю Одеса-Київ. Щоправда, ділянки шляху до Катаржино вже давно не існує: розбили, розмили, заростили.

   Щоб якось зберегти залишки дороги, активісти села Понятівка за ініціативи найактивнішого із них Вячеслава Войнікова самотужки почали забивати ями будівельними відходами, очищати від зарослей узбіччя тощо. Та коли почали по дорозі прямувати багатотонажки, нещодавно взагалі перекрили автошлях і заблокували на ньому рух всього транспорту. На короткий час зупинилися жнива у полі. Тоді було вирішено (до речі, без представників районної влади), що в ремонті дороги візьмуть участь фермери. Незабаром основне бюджетоформуюче сільгосппідприємство «Обрій» виділило 250 тисяч гривень із розрахунку 100 грн\га. Інші, як завжди, очікують, що може обійдеться без них.

   Разом із тим до ремонту автошляхів в області долучився і «Облавтодор». У Роздільнянському районі також. Районною радою, зважаючи, що у громади є невеликі кошти і збираються ще, вирішено відремонтувати саме вищезазначену дорогу.

   Учора ввечері до Роздільної прибула бригада ремонтників із дорожньою технікою. Сьогодні почнуться роботи на першій ділянці, починаючи від м. Роздільна.

Микола ВТОРИЧ dumka.odessa.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити