Два маршрути електричок на Одещині увійшли у перелік найбрудніших в країні

   Електропоїзди, які курсують між Одесою і Роздільною та Колосівкою, визнані одними з найбрудніших в Україні.

   Найбільше сміття проводники знаходять у тамбурах, де є немало недопалків.

   Кожний поїзд (на 10 вагонів) обслуговують 3–4 провідники. Поїзні бригади закріплені за составами. Як стверджують керівники депо, працівники в такому випадку сумлінніше доглядають за вагонами, а епізодів вандалізму та пошкодження внутрішньосалонного обладнання вагонів практично не трапляється.

   У пункті обороту, де потяг стоїть на станції менше години, провідники здійснюють сухе прибирання. Вологе ж відбувається при поверненні поїзда в моторвагонне депо Одеса-Застава І прибиральниками. За останній час додатково обладнано п'ять пунктів обороту санітарного прибирання вагонів моторвагонного рухомого складу (МВРС): Білгород-Дністровський, Колосівка, Роздільна, Цвіткове та Вапнярка з побудовою водяних колодязів, облаштуванням місць для контейнерів для сміття.

   Прибирання вагонів не є прямим обов'язком провідників. Наразі розглядається питання про застосування аутсорсінгу на прибирання вагонів, що, на думку керівництва служби приміських перевезень регіональної філії "Одеська залізниця", дасть зниження експлуатаційних витрат на 20 %.

оdesa.depo.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити