В Одеській області нове державне підприємство буде опікуватися місцевими дорогами

   Нове державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» буде опікуватися дорогами Одеської області.

   Відповідне розпорядження про створення державного підприємства підписав перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

    Відтак, у підпорядкування нового підприємства увійдуть 5 500 км доріг обласного місцевого значення. Основною метою діяльності «Служби місцевих автомобільних доріг» є дотримання експлуатаційного стану автомобільних доріг відповідно до нормативно-правових актів та стандартів, створення умов для безперервного та безпечного руху транспорту на них та інше.

    Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада України ухвалила закон про проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством. Він передбачає передачу доріг місцевого значення зі сфери управління служби «Укравтодор» в управління місцевим органам влади. Реформа здійснюється з 1 січня 2018 року. Окрім передачі повноважень, на місцевий рівень спрямовуються також кошти на ремонт та утримання доріг.

oda.odessa.gov.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити