Одеські залізничники реконструювали 9,4 км непарної колії дільниці Роздільна І – Єреміївка

   Протягом 16-денного «вікна» працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» провели планові роботи з реконструкції непарної колії на перегоні Роздільна I – Єреміївка напрямку Вапнярка – Одеса.

   Щозміни залучалося до виконання ремонтних робіт до 115 спеціалістів Усатівської, Вапнярської і Снігурівської колійних машинних станцій, Роздільнянської дистанції колії, Роздільнянської дистанції сигналізації та зв’язку, Подільської та Одеської дистанцій електропостачання, а також важка колійна техніка центрів механізації колійних робіт ПАТ «Укрзалізниця».
За період з 10 по 25 квітня залізничниками було оновлено 9,4 км колії, але вже незабаром планується продовжити реконструкцію колії на іншій частині дільниці.

   Через ремонтні роботи тимчасово було змінено графік руху низки пасажирських і приміських поїздів. Наразі поїзди вже курсують за звичайним графіком.


Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити