Плани Служби автомобільних доріг на 2019 рік

  14 січня на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації на порядку денному обговорювалось питання перспективи будівництва та обслуговування доріг в Одеській області у 2019 році.

   «У цьому році заплановані дорожньо-ремонтні роботи на мостовому переході через Хаджибейский лиман, ремонт найбільш зруйнованих ділянок дороги Р-33 на території Балтського, Подільского та Роздільнянського районів. На території Березівського району заплановано завершення ремонтних робіт на автодорозі Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, в Білгород-Дністровському районі розпочнеться ремонт дороги Т-16-10 Приморське-Жовтий Яр- Татарбунари, яка веде до курортних містечок Одещини. Важливим є продовження та завершення ремонтних робіт на дорозі Т-16-25 КПП «Кучурган» -Біляївка-Маяки-Овідіополь, яка сполучає декілька пунктів пропуску на державному кордоні України. Також продовжаться ремонтні роботи дороги Т 16-27 КПП «Серпневе»-Тарутине-Арциз-Сарата» - повідомив начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода.

   В свою чергу Голова ОДА Максим Степанов підкреслив: «Я впевнений, для того щоб якісно планувати та ремонтувати дороги, потрібна чітка система розрахунку коштів та планування на 3-5 років вперед. Я неодноразово піднімав, та ще буду піднімати це питання на законодавчому рівні»

   Окрім того, начальник Служби Олег Варивода повідомив про готовність проектно-кошторисної документації на поточний середній та капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію доріг в Одеському регіоні загальною протяжністю 703 км..

 

ukravtodor.gov.ua

HEADER 

Reply
 
0
Чому не посипана дорога на Милолюбівському підйомі в Роздільну?

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити