Розроблено план дій виконання робіт з капітального ремонту мосту через Хаджибейський лиман

   15 лютого 2019 року між Службою автомобільних доріг в Одеській області та підрядною організацією ТОВ «Маст-Буд» було підписано договір на виконання робіт по капітальному ремонту мосту через Хаджибейський лиман, який є складовою частиною проекту Go Highway — транснаціонального транспортного коридору, у рамках якого планується з'єднати українські чорноморські порти у м.Миколаїв та м.Одеса з польським у м.Гданськ на Балтійському морі.

  Міст через Хаджибейський лиман знаходиться на 445 кілометрі автодороги державного значення М-05 Київ-Одеса. Існуючий мостовий перехід через Хаджибейський лиман побудований ще у 1993 – 1997 роках. Загальна довжина моста складає 530,192 метри. У 2007 році проводився перший капітальний ремонт мосту. Проектом було передбачено розширення мосту через Хаджибейський лиман під 3-х смуговий автомобільний рух у кожному напрямку. Але через відсутність фінансування роботи із капітального ремонту мосту були призупинені. При цьому конструкції деформаційних швів та водовідведення з мосту не було встановлено, що в подальшому негативно вплинуло на стан конструкцій. До того ж, через незавершеність робіт рух по мосту здійснюється по двох смугах. За цих обставин, зважаючи на важливе економічне та соціальне значення, у 2017 році було розроблено проект на капітальний ремонт мосту через Хаджибейський лиман. Тендерні процедури на ремонтні роботи тривали протягом року. І лише 15 лютого 2019 року договір на роботи з капітального ремонту мосту було укладено.

   Загальна кошторисна вартість капітального ремонту мосту через Хаджибейський лиман складає 384 млн 304 тис.грн. У цьому році передбачено фінансування в обсязі 230 млн з державного Дорожнього фонду.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити