На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Кандидати у депутати Роздільнянської міської ради. Територіальний виборчий округ №1

Виборчі дільниці :

510730 (школа №4, спортивна зала)  вул.Європейська: 1–71; вул.Молодіжна: 36, 38–38А, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68–165; вул.Муніципальна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Привокзальна, вул.1-го Травня, пров.Космонавтів, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Незалежний, пров.Одеський, пров.Привокзальний, пров.Свято-Миколаївський

510731 (школа-гімназія №1, фойє)  вул.Джерельна, вул.Запрудна, вул.Міліцейська, вул.Московська, вул.Нахімова, вул.Осипенко Поліни, вул.Польова, вул.Самойлова Володимира: 1–75, 77, 81; вул.Сонячна, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Московський, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, Військова частина А1357

510732 (школа №3, актова зала) м.Роздільна – вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Громова, вул.Європейська: 73–115А; вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Малиновського, вул.Новоселів, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Самойлова Володимира: 76, 78–80, 81А–105А; вул.Старобазарна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Троїцька, вул.Черняховського, пров.Гагарінський, пров.Джерельний, пров.Дружний, пров.Лисенка, пров.Лісовий, пров.Шкільний, Гуртожиток ВАТ ГППЗ ’Роздільнянське’, 1439км


Перший кандидат - Петров Денис Васильович (22.07.1983) - Заступик голови Роздільнянсьої міської ради

1.       Чепіль Василь Леонтійович (21.03.1939) - Пенсіонер

2.       Петрова Тетяна Володимирівна (13.09.1953) - Сімейний лікар             

3.       Ключникова Ганна Володимирівна (05.01.1977) - Лікар-анестезіолог

4.       Бєлєнюк Максим Володимирович (08.10.1981) - Тимчасово не працює

5.       Розаліон-Сошальський Олександр Олександрович (26.04.1992) - Фізична особа-підприємець


Перший кандидат - Буковська Наталя Володимирівна (17.05.1935) - Директор ТОВ «Роздільнянське видавництво «Вперед»

1.       Крилов Сергій Миколайович (09.01.1969) - Заступник голови Роздільнянської районної ради

2.       Кущенко Дмитро Сергійович (28.03.1985) – Генеральний директор КНПСВТГ «Роздільнянська ЦРЛ»

3.       Колопенюк Олена Іванівна (02.05.1968) - Директор КЗСВТГРР “Централізована бібліотечна система Рздільнянського району"

4.       Ганзій Інна Володимирівна (02.01.1970) -  Методист КУСВТГРР “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти”

5.       Василенко Володимир Миколайович (28.12.1951)- Керівник народного хорового колективу РКЗ “Роздільнянський районний Палац культури”

6.       Клим Володимир Степанович (14.09.1962) - Вчитель фізичної культури Роздільнянської ЗОШ №3

7.       Ішкіна Олена Володимирівна (15.06.1965) - Фізична особа-підприємець

8.       Мальченко Сергій Олександрович (21.07.1982) - Директор ТОВ “Смалдрев”

 

 


Перший кандидат -  Дмитренко Оксана Йосипівна (09.08.1973)    Фізична особа-підприємець

1.       Дмитренко Владислав Олександрович (31.03.1997) - Працівник закладу ресторанного харчування «Макдональ дз Юкрейн ЛТД», м. Одеса

2.       Драгуш Людмила Миколаївна (15.07.1977) - Вчитель ЗОШ № 3, м. Роздільна

3.       Качановський Андрій Степанович (30.06.1967) - Електрик АТ ДАТЕК Одеські Електричні Мережі

4.       Войников Юрій Георгійович (03.09.1962) - Начальник відділення зв'язку Роздільнянський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

5.       Петля Тамара Петрівна (22.02.1961) - Фізична особа-підприємець

6.       Нємцан Тетяна Володимирівна (30.03.1984) - Державний інспектор відділу митного оформлення


Перший кандидат - Ісаєв Олександр Валерійович (12.04.1979) - Секретар Роздільнянської міської ради

1.       Соловйов Олександр Вікторович (24 11.1984) - Начальник відділу ЖКГ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роздільнянської міської ради

2.       Букреев Олександр Іванович (16.01.1960) - Механік ПП «Старт»

3.       Вадовська Людмила Миколаївна (13.01.1961) - Фізична особа - підприємсць

4.       Ісаєва Наталія Олександрівн (11.12.1982)  - Технік відділу ведення баз АТ Одеські електромережі

5.       Попович Вікторія Вікторівна (19 11.1987) - Головний спеціаліст Роздільнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стан


Перший кандидат -  Пресман Олександр Семенович - (10 04.1961) - Тимчасово не працює

1.       Станішевський Володимир Олександрович (27 02.1981) - Тимчасово не працюю

2.       Лисиця Олена Євгенівна  (27.11.1983) - Тимчасово не працюю

3.       Марченко Дана Сергіївна (15.04.1996) - Тимчасово не працюю

4.       Хорошилов Дмитро Георгійович (03.02.1990) - Фізична особа - підприємець

5.       Бондаренко Валерій Михайлович (06.12.1970) - Старший електромеханік ПАТ "Українська залізниця"

6.      Осмокеску Наталія Василівна (10.03.1987) - Тимчасово не працює


Перший кандидат - Домброван Вадим Леонідович (24.01.1975) Директор ТОВ "Авторинок Куяльнік"

1.       Лужний Євгеній Михайлович (29.06.1996) - Тимчасово не працює

2.       Антонова Тетяна Михайлівна (19.02.1978) - Заступник директора Роздільнянського районного центру соціальних служб

3.       Ковальський Вадим Олексійович (26.04.1980) - в.о.Директора  СП «Охорона- Комплекс- Одеса»

4.       Лозова - Щербина Олена Олександрівна (26.06.1992) - Тимчасово не працює

5.       Домброван Алла Валеріївна (22.03.1982) - Фізична особа-підприємець


Перший кандидат - Головко Ганна Мефодіївна (12.06.1954) - Постійний представник на Одеській митниці КТ «Бізнес Гарант»

1.       Кінаш Геннадій Володимиров (16.10.1961)  - Директор КП «Роздільнянський міський водоканал»

2.       Драгомиров Юрій Васильович (21.03.1962) - Директор ТОВ «Жан»

3.       Тарнавська Наталія Іванівна (20.02.1977) - Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Роздільнянська районна державна адміністрація

4.       Писаревський Віталій Васильович (27.04.1971) - Начальник відділу Роздільнянсьої міської ради

5.       Гончарова Людмила Миколаївна (19.05.1956) - Фізична особа-підприємець

6.       Балик Людмила Михайлівна (09.12.1962) - Начальник Бюро технічної інвентарізації