На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Кандидати у депутати Великомихайлівської селищної ради

 

№ у єдиному списку

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата та місце народження

№ ТВО, за яким закріплено

№ у територіальному списку


1

Чабан
Вячеслав Миколайович

10.04.1977
с. Великокомарівка,.

Перший кандидат

 

2

Долинська
Марія Миколаївна

04.02.1991
с-ще Велика Михайлівка,

3

1

3

Ракович
Дмитро Олександрович

09.12.1990
м.Одеса, Україна

1

2

4

Чабан
Ірина Олександрівна

16.09.1983
с. Великокомарівка,

4

1

5

Константинов
Юрій Радіонович

12.01.1986
с.Новопетрівка,.

1

1

6

Миргород
Юлія Валеріївна

06.08.1986
с-ще Великомихайлівка,.

2

1

7

Тишлер
Юрій Юрійович

01.05.1988
с. Соше- Острівське,

4

4

8

Черненко
Людмила Леонідівна

09.07.1961
с. Бузинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл.

2

2

9

Бойко
Сергій Павлович

10.11.1973
с. Новоселівка,

1

4

10

Постовий
Віталій Анатолійович

12.08.1982
с. Полезне,

3

6

11

Цицик
Ганна Леонідівна

17.09.1968
с. Полезне,

3

4

12

Павловська
Антоніна Михайлівна

24.08.1981
с-ще Великомихайлівка,

4

3

13

Величко
Ігор Анатолійович

07.07.1979
с.Грушка,

4

5

14

Козак
Олександр Вікторович

17.06.1974
с-ще Великомихайлівка,

3

5

15

Марга
Микола Павлович

19.12.1968
с. Новопетрівка,

1

5

16

Баранова
Тетяна Анатоліївна

16.06.1970
с. Трохимівка,

4

2

17

Терлецький
Юрій Миколайовч

01.02.1969
с-ще Великомихайлівка,

3

2

18

Кузьмінський
Володимир Йосифович

11.03.1971
с-ще Великомихайлівка,

3

3

19

Нікора
Мар’яна Володимирівна

14.08.1985
с. Гребеники

1

6

20

Матієнко
Олег Григорович

16.10.1974
с-ще Великомихайлівка,

2

3

21

Іванченко
Оксана Олегівна

18.03.1980
С. Гребеники, .

1

3

22

Мрічко
Людмила Дмитрівна

02.05.1986
с. Петрівське

2

5

23

Деренько
Віктор Федосійович

24.07.1949
с. Антонівка, Скадовський р-н. Херсонська обл.

2

4

24

Єрсак
Сергій Георгійович

26.02.1966
с. Степанівка, Роздільнянський р-н., Одеська обл.

2

6

25

Левкун
Віктор Михайлович

02.08.1974
с-ще Великомихайлівка,

2

7

1

Завада
Анатолій Зіновійович

07.03.1967
с-ще Велика Михайлівка,

Перший кандидат

 

2

Райковська
Вікторія Миколаївна

30.06.1987
с.Новопетрівка,

1

1

3

Завада
Дмитро Анатолійович

02.11.1991
с-ще Велика Михайлівка, Великомихайлівського району , Одеської обл.

2

1

4

Лозицька
Оксана Олександрівна

02.02.1969
м. НорільськКрасноярськиго кра., Російська Федерація

2

2

5

Поляков
Тимур Іванович

04.03.1969
с.Слудка Прилузьського р-ну, Комі

4

1

6

Бабінчук
Тетяна Сергіївна

06.06.1996
с-ще Велика михайлівка, ,

2

4

7

Завада
Олександр Ігорович

06.09.1984
м.Одеса

3

1

8

Штипук
Валентина Іванівна

23.04.1979
м.Одеса Україна

2

6

9

Кушнір
Микола Григорович

04.12.1961
с.Платонівка .

2

3

10

Коммунішина
Галина Володимирівна

23.11.1987
с. Остроговиці Волосовського р-ну Ленінградської обл.

3

6

11

Дацик
Сергій Васильович

06.10.1967
с-ще Велика михайлівка,

2

5

12

Беген
Ярослава Михайлівна

20.07.1993
с-ще Велика михайлівка,

3

4

13

Поляков
Тимур Тимурович

17.02.1996
с.Великокомарівка .

4

5

14

Трофімова
Світлана Олександрівна

22.02.1973
с. Біляни Могилів – Подільського р-ну, Вінницької обл.

2

7

15

Корбул
Олег Миколайович

30.04.1978
с.Новопетрівка,

1

3

16

Безбах
Катерина Олександрівна

23.06.1992
с.Полтавка Первомайського р-ну Миколаївської обл.

3

2

17

Кеба
Михайло Мирославович

29.07.1970
с. Соше- Острівське

3

3

18

Маковецька
Олена Степанівна

14.10.1967
с. Данилівка,

1

4

19

Заможній
Сергій Володимирович

07.12.1996
с. Соше – Острівське ,

4

3

20

Сліпа
Валентина Володимирівна

28.09.1992
с-ще Велика Михайлівка,

1

6

21

Дригов
Павло Юрійович

22.07.1987
с-ще Велика Михайлівка,

3

5

22

Наумова
Надія Миколаївна

06.04.1994
с-ще Велика Михайлівка,

4

2

23

Беген
Роман Юрійович

18.08.1993
с-ще Велика Михайлівка,

1

5

24

Голубенко
Світлана Василівна

17.11.1966
с.Стояново, .

4

4

25

Плакущенко
Євгеній Володимирович

05.11.1983
с. Гребеники, .

1

2

26

Кузьмінський
Вячеслав Йосипович

06.08.1994
м.Одеса,

1

7


1

Трофімов
Станіслав Георгійович

25.05.1972
с-ще Вилика Михайлівка, .

Перший кандидат

 

2

Романенко
Володимир Андрійович

05.07.1952
с. Новоселівка,

2

1

3

Іванов
Анатолій Сергійович

29.10.1979
с-ще Вилика Михайлівка, .

3

1

4

Маспанова
Людмила Борисівна

01.02.1969
с. Комарівка .

1

4

5

Вітковська
Любов Василівна

01.11.1982
с.Новоселівка, .

1

2

6

Кравцов
Вячеслав Володимирович

19.03.1971
с.Великоплоске, .

1

3

7

Куцолаба
Микола Іванович

16.11.1959
с-ще Вилика Михайлівка, .

1

1

8

Дроздюк
Іван Сергійович

03.01.1959
с-ще Вилика Михайлівка, .

3

3

9

Івахова
Алла Олександрівна

03.05.1977
с.Тростянець, .

2

2

10

Шаповаленко
Тетяна Петрівна

30.01.1966
с. Нові - Бутори,

4

2

11

Ізбаш
Зінаїда Іванівна

05.11.1964
с. Великоплоске,

4

4

12

Миськів
Юрій Михайлович

09.09.1966
с-ще Вилика Михайлівка, .

4

3

13

Єрьоменко
Валерій Миколайович

13.03.1971
с-ще Вилика Михайлівка, .

2

3

14

Танасієнко
Сергій Андрійович

20.07.1973
С.Василівка ,

4

1

15

Рунтова
Валентина Анатоліївна

15.11.1980
с.Врублівка, Дзержинський р-н, Житомирська обл.

3

2

16

Вигорницький
Олег Миколайович

22.09.1979
с-ще Вилика Михайлівка, .

3

5

17

Гончарук
Ігор Володимирович

16.06.1981
С.Перехрестове Фрунзівський р-н., Одеська обл

1

5

18

Соколов
Володимир Олександрович

17.06.1988
с-ще Вилика Михайлівка, .

2

5

19

Кравцова
Наталія Михайлівна

23.03.1973
с.Нова Іванівка,Арцизький р-н., Одеська обл

2

4

20

Гринчишин
Ярослав Ярославович

20.06.1966
с. Звиняч, Чортківський р-н., Тернопільська обл.

4

5


1

Стебловський
Віктор Ігорович

27.03.1991
с. Оленівка,Фрунзівськийй р-н., Одеська обл.

Перший кандидат

 

2

Толмачевська
Тетяна Семенівна

28.06.1958
с-ще Цебрикове,

2

1

3

Кравченко
Наталія Олександрівна

05.09.1970
с-ще Вилика Михайлівка, .

3

1

4

Нікітіна
Наталія Іванівна

23.09.1981
с. Окрябрське,Лузовський, Молдова

2

3

5

Вишняков
Михайло Сергійович

03.12.1954
с.Великопласке,.

3

4

6

Ільгова
Наталія Володимирівна

08.07.1978
С.Новопетрівка,.

1

4

7

Богдан
Оксана Володимирівна

23.01.1970
с. Соше- Острівське,

4

2

8

Дубенко
Людмила Аркадіївна

06.07.1966
с. Флорино, Бершадський р-н.,Вінницька обл. Роздільнянський р-н, Одеська обл.

2

2

9

Орос
Михайло Іванович

07.12.1963
с. Мала Копаня, Виноградівський р-н., Закарпатська обл.

3

5

10

Зестра
Микола Миколайович

20.12.1994
с. Комарівка,

4

1

11

Борщавецький
Вадим Анатолійович

06.06.1962
с-ще Велика Михайлівка,

1

3

12

Гашок
Інна Сергіївна

19.09.1985
с. Гребеники,

1

2

13

Кустол
Олександр Анатолійович

31.10.1988
м.Одеса Україна

1

1

14

Гречушкін
Роман Григорович

11.04.1978
С.Великоплоске ,

1

6

15

Палій
Олександра Григорівна

18.03.1968
с. Гребеники,

1

5

16

Кузюк
Вікторія Олегівна

21.09.1984
с. Мигаї,

1

7

17

Дригова
Вікторія Володимирівна

10.11.1985
С.Полянецьке Савранський р-н., Одеська обл

2

6

18

Швець
Андрій Степанович

27.05.1978
с.Кистельниця,

2

5

19

Шевченко
Денис Вікторович

16.02.1989
с-ще Великомихайлівка,.

2

4

20

Баркуца
Юрій Андрійович

03.12.1968
с.Нові Бутори,

2

7

21

Бурлакова
Іванна Михайлівна

18.02.1988
с. Словяносербка, .

3

2

22

Хребтієвська
Тетяна Йосипівна

20.12.1963
с. Терло, Старосамбірський р-н.,Львівська обл.

3

3

23

Бугаєнко
Ганна Анатоліївна

31.07.1976
с. Полезне, .

3

6

24

Довгонюк
Олександр Тимофійович

15.03.1972
с. Стоянове, .

4

3

25

Бондар
Євген Петрович

14.01.1998
с. Великокомарівка, .

4

5

26

Бондаренко
Тетяна Максимівна

07.07.1960
С.Новоолександрівка,.

4

4


 


1

Лаптієнко
Катерина Максимівна

25.12.1962
с.Ніговищі, Зарічненський р-н. Рівненська обл..

Перший кандидат

 

2

Антощук
Іван Васильович

15.09.1953
с.Оселівка Кельманецький р-н., Чернівецька обл..

3

1

3

Сердюк
Олександр Борисович

03.06.1973
с-ще Велика михайлівка,

3

2

4

Венжик
Тетяна Володимирівна

11.12.1978
с-ще Велика михайлівка, .

2

1

5

Хоменко
Наталія Володимирівна

13.02.1974
с.Соше – Острівське .

4

1

6

Деренько
Катерина Анатоліївна

01.12.1950
с-ще Велика михайлівка, .

3

3

7

Кулик
Ірина Миколаївна

31.05.1977
с. Новопетрівка, .

1

2

8

Руда
Ольга Ярославівна

12.04.1962
с.Лужок Старосамбірський р-н. Львівська обл..

2

4

9

Михайлов
Сергій Сергійович

02.03.1995
с-ще Велика михайлівка, .

2

3

10

Хомченко
Сергій Борисович

03.11.1981
с.Пінаєві Горки Староруський р-н Новгородська обл..

4

3

11

Березовська
Лілія Леонідівна

20.09.1970
с-ще Велика михайлівка, Великомихайлівський р-н. Одеська обл…

1

1

12

Черняк
Олександр Володимирович

07.03.1972
м.Кишинів, Молдова

3

6

13

Мельников
Сергій Володимирович

20.08.1966
с.Саханське, Ширяєвський р-н Одеська обл..

3

4

14

Єрьоменко
Світлана Сергіївна

13.01.1978
с-ще Велика михайлівка, .

2

2

15

Шитря
Василь Григорович

10.09.1960
м.Котовськ, Одеська обл.

1

6

16

Славінська
Леся Миколаївна

27.01.1958
с.Гаї,Кременецький р-н., Тернопільська обл..

1

5

17

Михайлова
Наталія Миколаївна

03.05.1968
хутор Орел, ..

3

5

18

Акімова
Олена Сергіївна

22.07.1984
с.Новоселвка, ..

1

3

19

Шибаєв
Андрій Володимирович

18.12.1984
м. Папа, Угорщина

2

5

20

Ткаченко
Володимир Анатолійович

09.03.1972
С. Гребеники, ..

1

4

21

Кашинська
Марина Миколаївна

24.04.1985
с-ще Велика михайлівка, .

4

2

22

Бережний
Валерій Олександрович

05.08.1977
с-ще Велика михайлівка, .

2

6

23

Чужук
Оксана Михайлівна

20.03.1967
с-ще Велика михайлівка, .

3

7

24

Гук
Катерина Василівна

19.03.1955
с. Кірове.,.

4

4

25

Озарянська
Любов Дмитрівна

25.02.1960
с. Рогізне Самбірський р-н.,Львівська обл..

4

6

26

Кузьменко
Роман Володимирович

18.11.1987
с-ще Велика михайлівка, Великомихайлівський р-н. Одеська обл

4

5


1

Гавриленко
Сергій Вікторович

17.11.1965
с. Дмитрівка, Знам"янський р-н., Одеська обл.

Перший кандидат

 

2

Беспалько
Володимир Іванович

20.08.1961
с.Привільне,

4

1

3

Михайлищук
Микола Петрович

19.12.1957
с. Росохач, Городенківський р-н., Івано- Франківкька обл.

2

1

4

Хомченко
Галина Миколаївна

03.06.1982
М. Хуст Закарпаиська обл.

2

3

5

Барська
Тетяна Олександрівна

04.04.1989
с.Новопетрівка,.

1

1

6

Джулай
Валерій Валерійович

24.06.1995
с. Новоселівка,.

1

2

7

Георгієва
Ольга Іванівна

09.11.1962
с. Полезне,

2

4

8

Ткаченко
Олександр Борисович

04.06.1974
с. Великокомарівка,

4

2

9

Лесик
Наталія Володимирівна

02.04.1971
с. Мала - Глуша, Любашівський р-н, Волинська обл.

3

3

10

Талпа
Олександр Миколайович

03.04.1987
с. Новоолександрівка"

4

3

11

Гребенюк
Анастасія Сафронівна

06.01.1956
с. Кошари,Котовський р-н., Одеська обл

3

1

12

Білозерова
Катерина Олегівна

28.01.1993
с-ще Великомихайлівка,

1

3

13

Запорожан
Ірина Олексіївна

20.12.1978
с.Словяносербка,

2

5

14

Кузнєцов
Віктор Васильович

08.01.1965
с-ще Великомихайлівка,

3

4

15

Кайсин
Ігор Михайлович

09.02.1973
с. Гребеники,

1

4

16

Кітік
Алла Михайлівна

24.10.1982
с-ще Цебрикове,

1

5

17

Заболотна
Марія Миколаївна

07.04.1982
с. Великокомарівка,

4

4

18

Шевченко
Олена Олександрівна

01.11.1994
с.Новопетрівка,

3

2

19

Хоменко
Роман Анатолійович

17.08.1987
с-ще Великомихайлівка,

3

5

20

Нікітін
Олег Павлович

20.12.1976
с-ще Великомихайлівка,

2

2

21

Федорчук
Олена Іванівна

23.04.1987
м.Котовськ, Котовський р-н., Одеська обл.

4

5


1

Івис Олена Віталіївна

25.03.1965 с. Ворошилівка Тиврівський р-н.,Вінницька обл..

Перший кандидат

 

2

Кузьмінська Ніна Іванівна

09.05.1967 с.Городище Пісчанський р-н Вінницька обл..

2

3

3

Бишляга Олег Васильович

05.07.1966 с. Водяне

3

2

4

Мрачко Тетяна Володимирівна

22.05.1974 с-ще Велика Михайлівка .

2

1

5

Москалець Леонід Олексійович

04.12.1964
м.Орськ Оренбурська обл..

1

2

6

Поліщук Людмила Леонідівна

30.01.1976 с.Жовтий Яр Татарбунарський р-н Одеська обл..

2

5

7

Гаврилова Тетяна Леонтіївна

25.06.1957 с. Гіржове,

3

1

8

Москалець Степан Леонідович

21.07.1987 м.Орськ Оренбурська обл

3

4

9

Твердохлібенко Тетяна Василівна

03.04.1972
с-ще Велика Михайлівка .

3

3

10

Ярочкін Володимир Юрійович

27.06.1995 с-ще Велика Михайлівка .

4

4

11

Степаненко
Євгенія Василівна

20.12.1981 С.Новоселівка,Великомихайлівський р-н,Одеська обл..

1

1

12

Багацька Олена Михайлівна

08.01.1968 с-ще Велика Михайлівка .

4

3

13

Довжиков Віталій Вікторович

08.04.1974 с-ще Велика Михайлівка .

4

2

14

Петрякова Ірина Анатоліївна

12.09.1990 с-ще Сарата ,Саратський р-н, Одеська обл.

1

3

15

Дзиговський Олег Олексійович

28.09.1978 С.Новопетрівка,.

1

4

16

Герт
Ольга Олександрівна

10.04.1984 м.Одеса

1

5

17

Бабенко Тетяна Миколаївна

27.06.1970 с-ще Велика Михайлівка .

4

1

18

Потапенко Микола Васильович

02.01.1957 С. Червоний кут ,Ширяєвський р-н. Одеська обл..

2

4

19

Сніховська Лідія Пилипівна

02.07.1967 С.Бессарабка, .

3

5

20

Бабенко Станіслав Вадимович

28.10.2000 с-ще Велика Михайлівка .

2

2

21

Єнзевич Оксана Вікторівна

16.01.1977 м. Ленськ, Якутська обл..

4

5


1

Усатюк Олександр Олександрович

07.07.1962 с.Гірське ,.

Перший кандидат

 

2

Щербула Олександ Андрійович

15.02.1962 с.Полезне ,.

1

2

3

Сніховський Віктор Олександрович

14.05.1964 с.Гіржове ,.

1

4

4

Степаненко Наталія Олександрівна

23.03.1984 с.Гірське ,.

1

1

5

Мінькова Марія Йосипівна

02.07.1954
с-ще Алмазне,Кадіївський р-н., Луганська обл.

1

3

6

Кожокар Віктор Іванович

15.01.1958 с. Тараклія, Бесарабський р-н., Молдова

1

5

7

Канюка Сергій Аркадійович

02.08.1972 с-ще Велика михайлівка,

2

4

8

Репетілов Віталій Миколайович

05.03.1964 с.Полезне ,.

2

2

9

Філозофенко Олена Василівна

06.03.1967 с. Великокомарівка,.

2

1

10

Усатюк Надія Василівна

01.09.1965 с. Сухе Роздільнянський р-н, Одеська обл.

2

5

11

Гуч Василь Степанович

16.10.1966 с. Мала Волосянка, Турківський р-н, Львівська обл.

2

3

12

Степаненко Сергій Петрович

03.07.1982 с.Новопетрівка, .

3

1

13

Поліщук Леонід Леонідович

27.04.1973 с-ще Велика Михайлівка ,.

3

4

14

Долюк Катерина Василівна

15.05.1953 с.Трудомирівка ,.

3

3

15

Тульба Лілія Миколаївна

02.12.1968 с.Полезне ,.

3

2

16

Скакун Сергій Михайлович

18.04.1968 с. Ракитне, Конотопський р-н, Сумська обл.

4

3

17

Налюшніченко Валентин Володимирович

30.08.1944 с-ще Велика Михайлівка ,.

4

1

18

Соколова Олеся Петрівна

31.08.1986 с.Новопетрівка ,.

3

5

19

Поліщук Алла Іллівна

21.04.1973 с.Полезне ,.

4

2

20

Скакун Ольга Михайлівна

07.12.1966 с. Солоне, Заліщанський р-н., Тернопільська обл.

4

4

21

Налюшніченко Марія Миколаївна

19.10.1952 с-ще Велика Михайлівка".

4

5


 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.