На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Правий Сектор виришив люструвати Бичкова

   Загадковим чином процес не зсувається з мертвої точки. Засідання суду з разу на раз переноситься. То хворіє Бичков, то ламається апаратура, то прокурор не приходить, то зірки не так зійшлися. І це за наявності повної доказової бази, зокрема, відеозаписів, що підтверджують факт отримання Бичковим хабара (по ч.3 ст. 368 ККУ).

   Останнє засідання було призначене на 3 вересня. Однак, ані новий прокурор, ані злочинець до суду не з'явилися. Причина неявки прокурора - невідома. Присутнім повідомили тільки те, що громадянин Бичков в черговий раз тяжко захворів і його було госпіталізовано до 9-ої міської лікарні.

   Наша служба безпеки перевірила факт хвороби Бичкова. З'ясувалося, що до жодного з відділень 9-ї міської лікарні, включаючи гінекологію, Бичков не надходив.

   Постає питання, хто й за яких обставин малює «липові» довідки Бичкову, які суддя Федулеєва разом із прокурором успішно приймають. Також, стає зрозуміло, що судова система прогнила наскрізь та результату чекати не доводиться.

   У зв'язку із цим, ми заявляємо про те, що Правий Сектор Одеси переходить до люстраційних дій, як щодо самого Бичкова, так і щодо сторін судового процесу.
Запрошуємо усіх активістів та небайдужих патріотів, а також представників преси взяти участь у захоплюючому процесі люстрації по-одеськи.

   Чекаємо на Вас 11 вересня о 10:30 у Київському районному суді м. Одеса за адресою: вул. Варненська, 3 Б.

   P.S. Звертаючись персонально до пані Федулеєвой, хочеться запитати, коли ж трапиться це епічне «Крига скресла, панове присяжні засідателі!»? Чи Ви просто прагнете знайти собі нове робоче місце?

vk.com/ps_odesa

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.