Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

cело Буцинівка

11. 03. 02
Створено: 02 березня 2011

   Перші згадки про село з'явилися з 1926 року. Старожили згадують, що першими поселенцями були три брати Буци, по одній з легенд звідси й назва села Буцинівка. Переселилися вони з села Хуртово (тепер Новоукраїнка). До зими збудували три курені та з сімями в них перезимували.

   Навесні до них почали переселятися люди з сусідніх сіл. Зі слів старожилів це були Кчуренки, Задорожнюки, Гриценки, Дмитренки та інші.
   В 1928 році з'явилися перші кам'яні будинки. Камінь добували з шахт, що знаходились на під'їзді до села Буцинівка. В 1930 році під час колективізації був створений перший колгосп головою якого був Луценко.
   Не обминули село і репресії і війна. Декілька сімей за небажання об'єднуватись в колгоспи, були заслані в Сибір. Під час війни в 1941-1945 року жителі села Буцинівка, як і всі радянські люди воювали на фронтах, вирощували для солдат хліб.
Розквіту наше село набуло після війни з 1954 року. В цьому році до нас прибуло багато сімей- переселенців з Західної України зокрема з Ровенщини. Тоді ж був організований перший великий колгосп «Шляхом Леніна». Очолив його умілий керівник та господар Наливаний Борис Кондратович. За час його правління село розквітло та розбудувалось, а колгосп став взірцевим двічі колгоспом-міліонером.
   Зараз на території нашої сільради, після розпаювання організовано дев'ять Фермерських господарств та ТОВ «Агровітокс». Біля 100 чоловік обробляють свої паї самостійно. Більша частина працездатного населення працюють в Одесі та Роздільні.
 

1 1 1 1 1 [3 Votes]

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.