На сайте nachodki.ru можно купить фонари

У 5-му ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області рятувальники здали заліки зі службової підготовки та підтвердили свій професіоналізм

   9 червня 2020 року у м. Роздільна у 5-му державному пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській відбулася здача диференційних заліків зі службової підготовки за 2019-2020 навчальний рік.

   У заході взяли участь офіцери пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області: Березівського, Великомихайлівського, Іванівського, Захарівського Роздільнянського, Миколаївського та Ширяївського районів.

   З початку начальник  5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту -  Олександр Яровий провів стройовий огляд особового складу пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області. Під час перевірки зовнішнього вигляду рятувальників були виявлені недоліки та зауваження на які були відведені терміни на їх усунення.
Далі співробітники пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області провели здачу заліків із загально-фізичної підготовки – підтягування (віджимання) на перекладині, біг на місцевому стадіоні на дистанцію - 100 та  1000 метрів.

   В актовій залі було проведено письмове теоретичне тестування на знання нормативно-правових документів, оперативно-рятувальної служби та дій під час гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій.

   Загалом рятувальники 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області  укотре підтвердили свою професійність і готовність до оперативного виконання поставлених завдань, здавши заліки із загальної фізичної та теоретичної підготовки, що тривала протягом навчального року.

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області
 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.