На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Школярі відвідали музей Роздільнянського райвідділу міліції (укр.)

    Співробітники Роздільнянського РВ ГУМВС України в Одеській області дуже пишаються тим, що в райвідділі існує постійно діючий музей, в якому зібрана вся його історія створення та функціонування, яка бере свій початок з далекого довоєнного 1932 року. Таким зібраним історичним набутком не може похвалитися жоден з райвідділів Одеської області.


     18 травня музейні співробітники всього світу святкують Міжнародний день музеїв. Саме на цю дату начальником райвідділу підполковником міліції Анатолієм Хальзевим заздалегідь були запрошені школярі НВК № 4 міста Роздільна Одеської області, для проведення екскурсії по музею та райвідділу в цілому.


     Цей день видався й насправді святковим. Двері райвідділу люб’язно були відчинені юним пізнавачам. Школярі в свою чергу завітали до райвідділу у святковому вбрані та з цікавістю в очах.
     Екскурсію музеєм провів бувший начальник Роздільнянського РВ, засновник музею, а на теперішній час його завідуючий – Нерознак Іван Васильович, який насправді являється «творцем» історії музею та райвідділу взагалі. Пройшовши і війну, і службу в органах внутрішніх справ Іван Васильович, як ніхто інший, зміг затамувати дихання школярів, які з відкритою дитячою душею ловили кожне його слово, кожен жест…


     Школярам розповідалося про тих співробітників райвідділу, які в роки Великої вітчизняної війни захищали свій рідний край від німецько-фашистських загарбників. Також поіменно згадано тих співробітників відділу, які трагічно загинули при виконанні службових обов’язків, яких на сьогоднішній день налічується 10-ть осіб.
     Документальна база та якість стендів музею настільки багата та різноманітна, що кожен присутній школяр залишився вельми задоволеним від тих пізнань, які були отримані в ході екскурсії.
     Під час проведення екскурсії перед школярами виступили керівники райвідділу, які розкрили пріоритетні напрямки діяльності міліції на сучасному етапі, і перехід від каральних до соціальних напрямків роботи, а саме те, що міліціонеру на сьогоднішній день притаманна функція консультанта.
     В ході проведення екскурсії школярі виявили бажання покласти квіти до стели загиблим співробітникам Роздільнянського РВ, чим виявили свою повагу до людей в погонах.


     Екскурсії для школярів Роздільнянського району в музеї райвідділу стали традиційними і мають на меті формування поваги до співробітників міліції.

 

пресс служба МВС

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.