На сайте nachodki.ru можно купить фонари

МНС вдячне керівництву ринку! (укр.)

 

   Згідно графіку 15.06.2011 року в 09.00год. проводились тактичні заняття на ринку ТОВ „Макс” за адресою м. Роздільна вул. Привокзальна, в результаті чого встановлено, що директор Мосолов М.І.та адміністрація ринкуТОВ„Макс” підготувались довказівки МНС, а саме весь керівний та адміністративний склад ринку були присутні в даний день та час на ринку, що забезпечило можливість безперешкодного доступу  підрозділу МНС на територію та до приміщень, та виконувати свої обов’язки під час ввідної команди „Пожежа”. Охорона та підприємці ринку прибули до умовного місця пожежі з первинними засобами пожежегасіння, вогнегасниками, відключили електроенергію та звільнили під’їзд до пожежного водоймища. Також виявлено одне порушення вимог Закону України „Про пожежну безпеку” та „Правил пожежної безпеки на ринках України”, про що директоу вручено припис для виконання, а саме:

 

-  З контейнера №1 по №10 захисні козирки від опадів заржавіли гвинтові з’єднання, що не дало можливості опустити їх та проїхати пожежним автомобілем до пожежного водоймища, але враховуючи що на ринку забезпечений другий евакуаційний виїзд, перешкод доступу до пожежного водоймища не було.

 

   В результаті перевірки керівництву ринку оголошено вдячність за сприяння в умовній ліквідації пожежі підрозділу МНС та за виконання свої обов’язків згідно „Правил пожежної безпеки на ринках України”.

 

 

Начальник Роздільнянського РВ        

ГУ МНС України  в Одеській області

майор служби цивільного захисту                                                                    Р.І. Семак        

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.