У м. Роздільна підведено підсумки роботи служб у сфері цивільного захисту за 2017 рік

   15 березня 2018 року у Роздільнянській районній державній адміністрації під головуванням голови РДА – Наталії Бараненко відбулася нарада з підведення підсумків діяльності Роздільнянської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області за 2017 рік.

   Зі вступним словом до учасників наради звернулась голова Роздільнянської райдержадміністрації – Наталія Бараненко. Вона наголосила, що згідно зі статтею 3 Конституції України життя та здоров’я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. Також вона відзначила високі показники діяльності та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків працівників служб цивільного захисту району, які є захисниками життя і здоров'я та благополуччя громадян.

   З першим питанням виступив начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Кузьменко, який доповів учасникам наради про ситуацію щодо стану цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Роздільнянського району у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.

   Велику увагу у своїй доповіді Сергій Олександрович приділив таким важливим та актуальним питанням, як: «Стан джерел протипожежного водопостачання Роздільнянського району», «Створення у Роздільнянському районі місцевих пожежних команд», «Дотримання у районі вимог «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», «Реалізація «Районної програми цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Роздільнянського району 2014-2017 рр» та інші.
Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Роздільнянської райдержадміністрації – Сергій Біндасов  підсумував проведену роботу районною державною адміністрацією у сфері цивільного захисту у минулому році  та окреслив основні завдання на 2018 рік. В рамках підготовки до осінньо-зимового сезону 2017-2018 років райдержадміністрацією та місцевими радами заздалегідь було створено резерв пального, посипкового матеріалу та передбачено наявність коштів у резервних фондах місцевих бюджетів для попередження виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх можливих наслідків. Експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення на території району здійснювалося підрядником – ТОВ «Меркурій-1», яке забезпечувало роботу на дорогах до 6 одиниць спеціальної техніки одночасно. Розчистка місцевих доріг забезпечувалася технікою сільгосппідприємств, фермерів, комунальних підприємств місцевих рад, а також власниками техніки за договорами субпідряду, що значно полегшило життя жителів району.

   По завершені звітів голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко та т.в.о. начальника 5 державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України в Одеській області Роман Семак подякували службам системи цивільного захисту району та всім причетним за злагоджену роботу.

   Урочисто керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко зачитала розпорядження голови Роздільнянської райдержадміністрації про нагородження грамотами РДА  за сумлінне виконання службових обов'язків, самовіддану плідну працю, високий професіоналізм та за підсумками роботи 3 працівникам Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області

   Також оголошено подяки 30 працівникам сільгосппідприємств, фермерських господарств, комунальних підприємств місцевих рад та ін., які  надавали  допомогу під час ліквідації наслідків складних погодних умов, сприяли  спільній та злагодженій роботі з відновлення інфраструктури району.

   Наприкінці заходу, Яковлівський  сільський голова  Валентина Павлюченко  від  імені органів місцевого самоврядування  висловила подяку працівникам  районної  служби  надзвичайних ситуацій та   мешканцям, які не байдужі до  суспільних проблем. 

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити