На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Децентралізація: в Одеській області хочуть залишити чотири района

  Повідомляє інтернет видання dumskaya.net

  Згідно з документом, адміністративними центрами нових, укрупнених, районів стануть Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський і Подільск.

   У кожному районі буде своя райадміністрація та районна рада, окружні суди, місцева прокуратура і територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади. Передбачається, що органи влади в області будуть представлені на районному та міжрайонному рівні. Так, в кожному районі буде працювати міграційна служба, рятувальники, служба зайнятості, виконавча служба, казначейська служба, органи статистики та геодезисти. На міжрайонному рівні організують роботу фіскалів, фонду соціального страхування, держагентств лісових ресурсів та водних ресурсів. Нацполіція і Пенсійний фонд теж працюватимуть на міжрайонному рівні, але планують мати свої районні підрозділи.

   Сьогодні питання адміністративно-територіального устрою базового і районного рівнів Одеської області обговорювалося на засіданні відповідної робочої групи. Як повідомила директор Одеського центру розвитку місцевого самоврядування Юлія Молодожон, проект Мінрегіону ще буде коригуватися відповідно до побажаннями та пропозиціями громадян і місцевої влади.

   «Зараз йде процес моделювання районів з урахуванням зон доступності, чисельності населення і розташування підрозділів центральних органів виконавчої влади», - повідомила Юлія Моложон.

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.