В Роздільній хочуть створити п’яту префектуру на Одещині

   Роздільнянський район у центральній та північній частинах Одеської області один з небагатьох, в якому не створено жодної ОТГ.

   Натомість 22 жовтня на нараду в облдержадміністрацію з питань реформи територіального устрою представники району завітали не для звіту про власний внесок у справу децентралізації на теренах Роздільнянського району, а з цікавим бажанням створити в Одеській області замість чотирьох (Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Одеського, Подільського районів (повітів, префектур тощо) ще й Роздільнянський.

   В Роздільній хочуть, щоб до цього району (префектури) увійшли також Миколаївський, Березівський, Ширяївський, Іванівський, Великомихайлівський, Захарівський райони.

   В Роздільній вирішили, що вони трохи більшенькі за інші з перерахованих райцентрів, тож центр має бути тут.

   Але в інших районах скажуть, що для зручності жителів усіх перерахованих районів центр цього міфічного району об’єктивно має бути в смт Ширяєве чи в смт Іванівка.

www.pulsodes.od.ua

Коментарі  

+1 # 222 11.11.2019, 22:56
Просто некоторые засидевшиеся бездельники с райрады боятся что их разгонят
Відповісти | Скарга

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити