На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Збережемо врожай від вогню! (укр.)

   Звісно причина цього, економія фінансових затрат на пальне, щоб виконати обкоси шириною 8м, обпахування шириною 4м. навколо поля, біля автомобільних доріг, проїздів, лісових смуг, посадок, що може призвести до виникнення пожежі в результаті не погашених цигарок, сірників, до розповсюдження з поля на інше поле у випадку пожежі. По результатам перевірок хлібних, ячмінних та інших полів встановлено, що приписи Держпожнагляду практично не виконуються, а саме під час збирання врожаю у багатьох господарствах на полях відсутні трактори з плугом, збиральна техніка не достатньо забезпечена первинними засобами пожежегасіння, особливо не забезпечуються вогнегасниками трактора, керівники не повідомляють держпожнагляду про готовність техніки для її перевірки, також знаки безпеки, щодо збереження врожаю, попередження про паління та розведення вогнищ зовсім відсутні по всіх господарствах. Не замічено на жодному полі господарств, щоб до збирання врожаю розбивались поля на 50 га, шляхом обкосів та обпашки. Також залишається проблемою списання та розпаювання пожежних автомобілів, котрі б охороняли об’єкти господарств, хлібні поля та житловий сектор населених пунктів на закріплених сільських радах до приїзду підрозділу МНС м. Роздільна, тому, що Роздільнянський район охороняється лише одним підрозділом МНС. У випадках двох трьох одночасних пожеж допомагають при зверненні добровільна пожежна дружина ВАТ „Роздільнянського-елеватора” та місцева пожежна команда Аеропорт смт. Лиманське. Входячи в дану ситуацію в районі, керівники зобов’язані розуміти, що не виконуючи протипожежні заходи під час збирання врожаю можна втратити вирощений врожай, і цим самим Ваш труд над яким Ви працювали цілий рік, від якого залежить добробут та матеріальне становище у кожній сім`ї, задумайтесь та кожен вложіть свій внесок у збереження врожаю.

       Фермерські господарства, взагалі не виконують правил пожежної безпеки під час збирання врожаю і цим самим ставлять під загрозу не лише свої поля а й господарські, близько розташовані. Відсутні обпашки, обкоси, не достатня кількість вогнегасників на техніці, відсутні трактора з плугом, проводиться заправка паливом на хлібних полях, знову ж таки не дотримуючись правил пожежної безпеки.

      Керівництво дачних кооперативів не займається скошенням сухої трави на територіях кооперативів та прилеглих територій, що також враховуючи жаркі погодні умови призводить до виникнення пожеж та їх розповсюдження на хлібні поля, до масового знищення садових будівель. Не виконують протипожежні заходи, а саме: території не забезпечені пожежними водоймищами, у 40% відсутня охорона, існуюча охорона не володіє відповідною інформацією, не забезпечена вогнегасниками та хлопушками, вуличні проїзди самовільно зменшуються, будівництво проводиться без погодження з органами Держпожнагляду, дороги та проїзди виконані з нетвердого покриття, що створює перешкоду під’їзду пожежних автомобілів на випадок пожежі, не контролюється спалювання сміття чи сухої трави, особливо у жарко-вітряну погоду.

    Шановні керівники господарств, фермери та жителі району, в зв’язку з жаркою погодою, котра незабаром настане необхідно посилити охорону хлібних, ячмінних, рапсових та інших полів, виконати упущені в 2010 році недоліки та категорично заборонити несанкціоноване випалювання сухої рослинності, стерні та пожнивних залишків, які можуть призвести до розповсюдження вогню на поряд розташовані хлібні масиви, лісонасадження та будівлі. Приділіть увагу приписам пожежного нагляду, статтям в газетах, бесідам в райдержадміністрації на сесіях по жнивам, оскільки краще все виконати і буде спокійним в завтрашньому дні..

  

 

 

Начальник Роздільнянського РВ

ГУ МНС України  в Одеській області

майор служби цивільного захисту                                                                                                                  Р.І. Семак         

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.