На території району створять три громади (схема)

   На виконання доручення Прем’єр-міністра України обласна державна адміністрація завершила розробку змін до проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області, який охоплює 100% території області.

   В Одеській обласній державній адміністрації  відбулося чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Одеської області в оновленому складі. До роботи в групі долучились народні депутати України від Одеської області, керівники депутатських фракцій обласної ради, представники органів місцевого самоврядування.

   На засідання робочої групи було представлено оновлений проект перспективного плану формування територій громад Одеської області. Доопрацювання проекту перспективного плану здійснювалося згідно з методикою та з максимальним урахуванням рекомендацій експертів, пропозицій депутатів усіх рівнів, місцевих рад, ініціативних груп та думки жителі в майбутніх об’єднаних територіальних громад. Здійснено розрахунки індексу спроможності кожної ОТГ на підставі інформації щодо показників площі, кількості населення, індексу податкоспроможності та частки місцевих податків у власних доходах громад.

   За результатами розгляду та обговорення проекту перспективного плану загалом була отримана підтримка та схвалення членами робочої групи зазначеного проекту з внесенням деяких змін щодо конфігурації громад.

   Роздільнянська міська громада включатиме: Роздільнянську міську, Буцинівську, Кам'янську, Кіровську, Кошарську, Понятівську, Старостинську, Виноградарську, Єреміївську, Бецилівську на Новоукраїнську сільськи ради

   Степанівська сільська громада включатиме: Степанівську, Гаївську, Марківську та Яковлівську сільськи ради  

   Лиманська селищна громада  включатиме: Лиманську селищну, Кучурганську, Степову та Щербанську сільськи ради.

 

 

   Проект Перспективного плану направлено до Кабінету Міністрів України для подальшого узгодження та затвердження. Будемо чекати внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №939-р, адже сьогодні він покриває лише третину території Одещини.

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити