На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Міська рада порадувала новорічним конструктивом у роботі

   Роздільнянська міська рада в Одеській області порадувала свою громаду новорічним конструктивом у роботі, повідомляє кореспондент інформагенції "Пульс Одещини".

   Нагадаємо, 23 грудня інформагенція «Пульс Одещини» сповістила громадськість області про глухий кут, в якому опинилися відносини голови і депутатів Роздільнянської міської ради.

   Йшлося про те, що на владному олімпі Роздільнянської громади не можуть дійти згоди про кількість і склад постійних комісій, немає згоди про старостинські округи та їх очільників тощо.

   Того ж дня, 23 грудня, голова міськради видав розпорядження про скликання 24 грудня третьої сесії восьмого скликання. Входити в новий рік без керівних органів не личило народним обранцям великої громади.

   На цій сесії таки вдалося депутатам та голові дійти згоди, і комісії врешті-решт були сформовані. До п’яти постійних комісій увійшло по п’ять депутатів. Були ухвалені й деякі інші рішення.

   Про старостинські округи та про старост сіл громади голові і депутатам міськради ще належить дійти згоди. Очевидно, це вже станеться в новому році.

   Нагадаємо, що Роздільнянська територіальна громада була створена за підсумками виборів 25 жовтня. До її складу, крім міста Роздільна, увійшли 10 сільських рад колишнього Роздільнянського району: Старостинська, Кошарська, Бецилівська, Новоукраїнська, Кам’янська, Понятівська Єреміївська, Буцинівська, Калантаївська, Виноградарська сільради.

 

pulsodes.od.ua

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.