На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Суди Одеської області будуть об'єднувати: 8 окружних замість 23 районних

   17 липня 2020 Верховна Рада України проголосувала за створення нових районів в Одеській області. Згідно з прийнятою постановою, Одеська область тепер складається з 7 районів: Березовського, Білгород-Дністровського, Болградського, Ізмаїльського, Одеського, Подільського і Роздільнянського.

   Як повідомляє видання «Я і закон»,  суди Одеської області також торкнеться об'єднання, і замість судів, які функціонують в області буде створено 8 окружних.

   Так, в Подільському районі Одеської області планують створити 2 суду - Подільський окружний суд, до якого увійдуть Ананьївський, Котовський і Окнянскій районні суди Одеської області і Балтський окружний, в який увійдуть Кодимський, Балтський, Савранський і Любашівський суди.

   В родільнянском районі пропонують створити один суд - Роздільнянський окружний, який об'єднає в собі 3 діючих суду - Роздільнянський, Великомихайлівський і Фрунзівський.

   В один окружний Березовський суд пропонують об'єднати нині діючі Березовський, Миколаївський, Іванівський та Ширяївський районні суди Одеської області.

   Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області пропонують реорганізувати в Білгород-Дністровський окружний суд.

   Також пропонується створити Саратський окружний суд, який об'єднає Саратський і Татарбунарський районні суди Одеської області.

   У Болградському районі також пропонують залишити один суд - Болградський окружний, в який увійдуть Болградський, Арцизький і Тарутинський районні суди Одеської області.

   Ізмаїльський окружний суд повинен об'єднати нині діючі Ізмаїльський, Килійский і Ренійський районні суди Одеської області.

   Що стосується судів, які знаходяться на території найбільшого - Одеського району, питання ще не вирішене. На сьогоднішній день в Одеському районі здійснюють правосуддя 10 судів: Приморський, Малиновський, Київський, Суворовський, Іллічівський, Овідіопольський, Южненський, Комінтернівський, Теплодарський і Біляївський районні суди. Чи будуть їх об'єднувати і яким чином, дізнаємося вже дуже скоро.

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.