На сайте nachodki.ru можно купить фонари

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ! (укр.)

  Відповідно до п. 281.1 ст. 281 ПКУ встановлена категорія платників, які звільняються від сплати земельного податку, а саме: інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Згідно з п. 281. 2 ст. 281 ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб п. 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм: для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

   Пунктом 287.5 ПКУ передбачена сплата земельного податку фізичними особами на протязі 60 днів з дня вручення податкового повідомлення –рішення.

   Тому, для своєчасної сплати Вам необхідно до 1 липня  2011 року отримати податкове повідомлення –рішення в Роздільнянській МДПІ з нарахуванням податку та протягом 60 днів, тобто до 1 вересня, з дня вручення сплатити земельний податок. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

   Отримати податкове повідомлення-рішення з нарахуванням земельного податку Ви можете в Роздільнянській МДПІ в кабінеті 12, для отримання додаткової інформації можна зателефонувати за номером 31081.

 

 

   Сектор масово - роз’яснювальної роботи

та звернень громадян

Роздільнянської МДПІ

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.