На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Біля Нових Чорбучей побудують сміттєпереробний завод

   За пропозицією міського голови Валерія Шовкалюка до порядку денного сесії міськради додатково внесли на розгляд питання, – за погодженням постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою,екології, транспорту та підприємництва,  про затвердження Меморандуму про партнерство та співробітництво між Роздільнянською міською радою з ТОВ «Німецько-українське підприємство «Браун Індастріал Технолоджі», та про надання згоди на створення ТОВ «Роздільнянський завод з переробки відходів».

   Як повідомив міський голова Валерій Шовкалюк, сьогодні є пропозиція від німецької компанії відкрити сміттєпереробний завод на Одещині, а від Одеської ОДА є пропозиція відкрити його на території Роздільнянської громади.

   Ці питання в результаті розгляду затвердили депутати міськради.

   Вирішили, що завод буде розташовуватися у Чобручанському старостаті за межами с. Нові Чобручі.

   Для цього підприємства вже визначили  ділянку, яка відповідає критеріям та вимогам інвестора.

   Завод має функціонувати за сучасними технологіями, без спалення побутових відходів та без консервування їх у землю, що не завдаватиме шкоди довкіллю.

pulsodes.od.ua

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.