На сайте nachodki.ru можно купить фонари

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

   Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький розпочав серію нарад з представниками громад і районів, для відпрацювання програм щодо перспектив розвитку саме районних центрів. Перша така відбулась вчора з представниками Роздільнянського району.

   «Практика і досвід роботи показують, що саме в районному центрі формується так зване ядро інтелігенції, і саме там формується кадровий потенціал. Останній рік роботи і аналіз подій показують, як у нас в області триває формування нової адміністративно-територіальної одиниці в кожному районі.  На жаль, в декотрих не має навіть стратегії розвитку. І відповідно розвиток району, міста, села чи селища відбувається хаотично, без будь-яких середньострокових перспектив. Ми вже рік живемо з новими укрупненими районами, проте багато людей на місцях й досі не розуміють сенс цього та вплив на повсякденне життя. То ж наше завдання спільно відпрацювати план реалізації важливих проєктів для розвитку саме Роздільної, як центру нового району» – зазначив голова Одеської ОДА.

   Сергій Гриневецький торкнувся питань розвитку дорожньої інфраструктури та залучення інвестицій задля будівництва нових підприємств. Звернув увагу керівник області і на чіткий контроль, з боку районної влади, реалізації програми Президента «Велике Будівництво» в рамках якої, у 2022 році зокрема, збудують сучасний спортивний комплекс в селі Кошари Роздільнянського району.

   «Маємо принципову домовленість з «Укрзалізницею» про те, що вони розпочинають в цьому році реконструкцію станції «Роздільна-Сортувальна». Це серйозні за своїм об’ємом роботи, це – робочі місця, це – сучасні технології, це – обробка вантажів. У нас є проєкт з розбудови дорожньої інфраструктури – «Кошари – Березівка – Роздільна», в обхід Роздільної, але я переконаний, що нам варто визначити й перспективу іншого напрямку «Знам’янка – Кошари» і обов’язково запроектувати цю дорогу для того аби з Київської траси вантажопотік направити сюди і розвантажили Одесу. Важливою є і траса «Єреміївка – Роздільна» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.  

   Окрім цього, в рамках наради обговорено проєкт від німецької компанії щодо відкриття сміттєпереробного заводу на території Роздільнянської громади, який працюватиме за передовими технологіями в галузі переробки відходів і альтернативної відновлюваної енергетики.

oda.odessa.gov.ua

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.