ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

   За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на  території Одеської області очікується погіршення погодних умов: 10 січня хмарно, мокрий сніг з дощем, на півдні області значні опади на півночі налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, температура повітря вночі від 2 до 7 морозу вдень від 0 до 5 тепла.

   11 січня хмарно з проясненнями, сніг, вночі на півдні мокрий сніг з дощем, місцями хуртовина, налипання мокрого снігу, ожеледиця пориви вітру 15-20 м/с, температура повітря вночі та вдень від 3 морозу до 2 тепла.

   12-13 січня без істотних опадів.

   Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.
 
   З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей на них, під час погіршення погодних умов, просимо мешканців району  дотримуватися елементарних правил безпеки та утриматися від поїздок на власному автотранспорті!
 
   В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку 101!

Роздільнянський МРВ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити