Ускладнення погодних умов 6-9 лютого

   За прогнозом Українського Гідрометцентру, 6 лютого 2020 року у південних, східних та Дніпропетровській областях України очікуються складні погодні умови (ІІ помаранчевий рівень небезпечності): вночі та вранці значний, місцями сильний сніг, пориви вітру 17-22 м/с, у південних областях місцями 25-30 м/с, хуртовини, снігові замети.
На автодорогах України ожеледиця.           

   7-9 лютого 2020 року очікується зниження температури: вночі до 7-13° морозу, вдень до 1-6° морозу; у східних областях та Карпатах вночі 11-16° морозу, вдень 5-10° морозу.
Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях, ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають громадян та водіїв транспортних засобів суворо дотримуватися правил безпеки:

   Шановні мешканці Роздільнянського району!
   Налипання мокрого снігу, обледеніння та сильні пориви вітру здатні спричинити обрив електричних дротів та їх падіння.  Уникайте, перебування під - деревами, лініями електропередач і електричними опорами, а також рекламними конструкціями.

   Під  час різкого погіршення погодних умов, не виходьте зі своїх домівок, без нагальної потреби.

   Шановні  водії та власники транспортних засобів!
   Не  ризикуйте і  утримайтеся від поїздок під час несприятливих погодних умов! Не наражайте, себе та оточуючих на неприємності!  

 

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити