На сайте nachodki.ru можно купить фонари

ЦИКЛОН НАД ПІВДНЕМ УКРАЇНИ

   Останніми днями над південними областями України розміщується поле низького атмосферного тиску (або ж циклон) і це атмосферне утворення сприяє нестійкій погоді з короткочасними дощами та грозами у багатьох областях нашої країни. Найбільшим чином зазнають його впливу південні та центральні області. Зокрема в м. Роздільна протягом минулої доби випало аж 72 мм опадів.


   Щодо подальшого розвитку синоптичних подій, то вже з четверга вищезгаданий циклон потроху покидатиме південь України, натомість на нашу територію поширить свій вплив антициклон CORNELIEKE - і, як наслідок, погода змінить свій характер - стане спекотніше і опади припиняться по всіх областях. Наприкінця тижня денні максимуми температури в України становитимуть 28-33°.

 

Український гідрометеорологічний центр

 

 

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.