Перемога роздільнянських футболістів

   В рамках районної програми розвитку освіти в Роздільнянському районі на 2015-2018 роки з 6 по 8 травня 2017 року в місті Ізмаїл відбувся відкритий чемпіонат Одеської області серед юнаків 2007-2008 рр. та 2009-2010 рр.

  В змаганнях приймали участь команди з Одеси, Ізмаїла, Болграда, Подільська, Молдови та команди ДЮСШ міста Роздільна (тренера Щур Віктор Іванович, Щур Ксенія Вікторівна).

  Переможцями турніру серед юнаків 2009-2010 рр. стала команда Роздільної, а вихованці ДЮСШ за віком 2007-2008 рр. – бронзовими призерами.

   Крім цього юні футболісти здобули персональні відзнаки: найкращим бомбардиром визнано Міневського Євгена, найкращим захисником — Мачулко Кирила, корисними гравцями – Карпенко Івана та Філімоненко Максима.

    Дуже дякуємо депутатському корпусу Роздільнянської районної ради та окремо голові районної ради Сігалу Ф.В. за розвиток та фінансову підтримку дитячого футболу в нашому районі та місті.

    Цей матеріал надали нам батьки майбутніх Мунтянів, Чанових, Блохіних, Бєланових, Шевченко…, а сьогодні поки що малюків 2009-2010 рр. народження, що у фіналі перемогли господарів змагань — ізмаїльчан.

  Роздільна пишається ними.

dumka.odessa.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити