Кошарські футболісти вийграли... футбольне поле

   1 червня на малому стадіоні Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся фінал турніру з міні-футболу серед сільських юнацьких команд Роздільнянського району.

  Повідомляє сектор комунікацій з громадськістю Роздільнянської РДА

    В зональних змаганнях, які проходили 28-29 травня, прийняли участь 12 команд, серед яких у фінал вийшли юні футболісти Лиманської селищної, Кучурганської, Єгорівської та Кошарської сільських рад.

   У напруженій боротьбі за перемогу І місце зайняла команда Кошарської громади, отримавши головний приз. За підтримки голови облдержадміністрації Максима Степанова та Народного депутата України Олександра Пресмана який особисто привітав переможців. На території команди-переможця буде розпочато будівництво малого футбольного поля зі штучним покриттям.
Не менш достойно представили свою громаду Єгорівська сільрада обійнявши ІІ місце та Лиманська селищна рада посівши ІІІ місце.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити