Турнір з гандболу серед команд аматорів!

З 28 по 30 червня 2018р в с.Шабо, Б.Днестровського р-ну,  проводився  відкритий турнір з гандболу серед команд аматорів, присвячений дню Конституції України.

Захід проводився з метою пропаганди занять масовими видами спорту серед населення, залучення до здорового способу життя, святкового відзначання Дня Конституції України.

За підтримкою Роздільнянської міської ради наше місто прославляли команди «м.Роздільна 35+» і «збірна м.Роздільна»

Змагання проводилися на 2-х майданчиках

Група А: Команди вікової категорії 35+ :
 м.Роздільна 35+, м.Вінниця, м.Сквіра, (Київська область), м.Суми, м.Благовещенськ (Кіровоградська область), м.Кривий ріг (Дніпропетровська область), м.Харків.
1-ше місце Кр.ріг, 2-ге місце Сквіра,  Роздільна 35+ посіла 3-те місце в турнірі

Група Б: Команди вікової категорії 18+:
 м.Біляївка, смт.Іванівка, збірна м.Роздільна, с.Шабо, смт. Овідіополь,
1-ше місце смт.Іванівка, 2-ге місце  збірна м.Роздільна, 3-те місце в турнірі посіла команда Овідіополя

Команди – переможці турніру нагороджені Кубком, медалями, дипломом.  Команди, які посіли 2-е і 3-є місця, нагороджені відповідно медалями, дипломом. Диплом кращого гравця турніру, отримав Клиса Сергій гравець «зб.Роздільна»

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.