В Одеській області відкрили ще один міні-футбольний майданчик

   У місті Роздільна Одеської області відкрили міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям. Новий спортивний об’єкт облаштовано на території Роздільнянської загальноосвітньої школи №4. Про це повідомила начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної держаної адміністрації Валентина Кольчак.

   «Протягом 2015-2016 років спортивні споруди в Одеській області не будувалися взагалі. Наразі ж активно триває розбудова спортивної інфраструктури, питання популяризації здорового способу життя і активного дозвілля – серед пріоритетних. Цей спортивний майданчик створено за рахунок співфінансування з місцевого та державного бюджетів», — підкреслила Валентина Кольчак.

    Зазначимо, це вже восьмий міні-футбольний майданчик, який цьогоріч відкрили в області, і наразі завершується будівництво ще чотирьох. Окрім того, триває будівництво двох спортивних Палаців у Балті та Ізмаїлі, а також 12 багатофункціональних спортивних споруд.

    Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив профільному управлінню розробити Програму розвитку спорту в регіоні не менш, аніж на три роки вперед. Це необхідно для стратегічного планування розбудови інфраструктури, створення спортивних шкіл та закупівлі відповідного інвентарю у населених пунктах регіону.

 

oda.odessa.gov.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити