У Роздільнянському районі пройшов перший етап змагань з міні-футболу серед команд ГУНП в Одеській області (фото)

   У ньому взяли участь найкращі спортсмени-поліцейські з Роздільнянського, Великомихайлівського, Захарівського, Іванівського та Ширяївського ВП.

   Не дивлячись на те, що усі команди продемонстрували гарну фізичну форму, тактичні навички та спритність, матчі за призові місця були запеклими й непередбачуваними від першої до останньої хвилини.

   За третю сходинку п’єдесталу змагалися ширяєвські та захарівські поліцейські. З невеликим відривом у рахунку перемогла команда Ширяївського відділення поліції.

   У матчі за «золото» зійшлися команди Роздільної та Іванівки.  Інтрига, хто ж стане володарем кубка,  тривала до останньої секунди. Переможців визначило пенальті. Ними заслужено стали працівники Роздільнянського відділу поліції.

   На спортивному майданчику панувала атмосфера свята. Учасники змагань та уболівальники отримали задоволення не тільки від гри, а й від спілкування один з одним.

 


 

Роздільнянський відділ поліції в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити