Голова обласної державної адміністрації Максим Степанов здійснив робочий візит до Роздільнянського району

   Метою робочого візиту голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова було здійснити огляд об’єктів будівництво, яких проводиться за рахунок коштів Державного та обласного бюджетів в рамках практичної реалізації Стратегічного плану дій «Розумний регіон» на 2017-2019 роки на теренах Роздільнянського району,

   У сфері розвитку транспортної інфраструктури першочерговим об’єктом, який відвідав Максим Володимирович разом з головою Роздільнянської районної державної адміністрації Наталією Бараненко - це ремонт ділянки дороги державного значення загального користування Р-33 протяжністю 7,927 км., який здійснюється будівельними компаніями ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Ростдорстрой». На даний час проведено геодезична розвідка, фрезерування і демонтаж старого покриття, розбивка і планування узбіч.

 

   Однім із пріоритетів Президента України є впровадження реформи сімейної медицини та створення спроможної мережи закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості, а будівництво сучасних амбулаторій сімейної медицини знаходиться під особистим контролем голови Одеської облдержадміністрації. Тому наступним об’єктом який відвідало керівництво - це будівництво центру загальної практики сімейної медицини на території Кам’янської сільської ради. Максим Володимирович поспілкувався з представниками підрядної організації щодо строків завершення будівництва.

   Спільно з Кам’янським сільським головою Миколою Петровським, депутатом Одеської обласної ради Ігорем Іогановим, депутатом районної ради Сергієм Масловим в рамках візиту було оглянуто сільський будинок культури, дошкільний навчальний заклад «Сонечко» та Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Голова обласної державної адміністрації був приємно вражений масштабами виконаних робіт у закладах, зокрема: протягом 2018 року за рахунок сільського бюджету у дошкільному навчальному закладі на суму 1 млн. 600 тис. грн. проведений капітальний ремонт даху, фасаду, опалення, внутрішніх приміщень, подвір’я, протипожежна обробка конструкцій та встановлення пожежної сигналізації, придбано сучасні зручні меблі, обладнання та інвентар, оздоблені ігрові кімнати. У загальноосвітньому закладі виконаний ремонт на загальну суму 1 млн. грн. підлоги першого поверху, частково системи водозабезпечення та опалення, будівництво дитячого спортивного майданчику біля школи та проведено благоустрій прилеглої території. У 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету проведено реконструкцію спортивного майданчика біля ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Кам`янка загальною вартістю 1484,9 тис. грн., збудовано міні футбольне поле із штучним покриттям. Максим Володимирович високо оцінив роботу директора навчального закладу Валентини Петровської та наголосив, що за рахунок коштів обласного бюджету для Кам’янської школи буде облаштований кабінет географії.

   Під час спілкування Голови ОДА Максима Степанова з сільським головою Миколою Петровським та депутатом районної ради Сергієм Масловим була досягнута домовленість щодо ремонту дороги загального користування місцевого значення С161903 Роздільна - Кам’янка - Покровка за рахунок спів фінансування з обласного та сільського бюджетів

 

   На території Яковлівської сільської ради голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов оглянув відремонтований сільський Будинок культури, соціальний комплекс та оновлену сільську бібліотеку. Поспілкувався з Яковлівським сільським головою Валентиною Павличенко щодо розвитку соціальних об’єктів на селі, початку будівництва сучасної амбулаторії та вирішення питання забезпечення житлом лікарів за рахунок місцевого бюджету.

 

   Наступним кроком візиту була зустріч у вигляді діалогу з представниками закладів охорони здоров’я Іванівського, В-Михайлівського та Роздільнянського районів в приміщенні Яковлівського сільського будинку культури за участі директора Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Олени Теряєвої. Розпочинаючи зустріч, очільник області поінформував про основі досягнення в розвитку медицини Одеського регіону. Зокрема йшлося про перші підсумки реформування первинної ланки системи охорони здоров’я, що дало змогу збільшити заробітні плати сімейним лікарям, а людям обирати сімейного свого лікаря.

   Максим Володимирович також звернув увагу на впровадження ініціативи Президента України щодо доступності сільської медицини. В рамках зазначеної програми в Одеській області будуються 29 амбулаторій, для яких придбано автомобілів, серед яких 3 амбулаторії Роздільнянського району. За ініціативи голови ОДА в області також було започатковано проект «Мобільна поліклініка», завдяки чому мешканці сільських районів змогли пройти обстеження на спеціальному обладнанні та отримати кваліфіковані консультації обласних лікарів. У поточному році реформування медичної галузі продовжиться серед медичних закладів 2-го рівня, які надають спеціалізовану медичну допомогу. В рамках підготовки до реформування вже зроблено певні кроки з формування госпітальних округів, оснащення медичних закладів, будівництва центрів невідкладної медичної допомоги тощо. Зі своїми запитаннями звернулись до очільника області присутні медики, зокрема питання стосувалися заробітної плати, забезпечення медичними препаратами, ремонту доріг тощо.

 

   Розвиток освіти в області одним із пріоритетних напрямків діяльності Одеської обласної державної адміністрації. Для обговорення нагальних питань сфери освіти в актовому залі Роздільнянської НВК «школа-гімназія» №1 відбулась відкрита зустріч з освітянами Іванівського, В-Михайлівського та Роздільнянського районів, а також Коноплянської, В – Михайлівської та Знаменської ОТГ за участі радника голови облдержадміністрації Тетяни Лазарєвої та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександра Лончака.

   Присутніми обговорені актуальні питання реалізації реформи загальної середньої освіти в Одеській області, розвиток інклюзивної, дистанційної та професійно-технічної освіти в регіоні. Освітяни були вдячні за надану можливість відкритого спілкування з керівництвом області та безпосереднього отримання на їх питання відповіді, як говориться з «перших уст».

   За підсумками робочої поїздки, Максим Володимирович наголосив, що завдяки проведенню реформи децентралізації на місцях вдається вирішувати багато проблемних питань різних напрямків і про це треба говорити, інформувати людей, а не лише зосереджуватися на недоліках, яких не уникнути будь-кому, хто щось робить і прагне змінити ситуацію на краще. Загалом голова облдержадміністрації залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт на об’єктах, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти вирішенню проблемних питань району. На останок Максим Степанов запевнив що це не останній його візит до району.

 

Сектор комунікацій з громадськістю Роздільнянської РДА

 

 

HEADER 

Reply
 
+6
"була досягнута домовленість щодо ремонту дороги загального користування місцевого значення С161903 Роздільна - Кам’янка - Покровка за рахунок спів фінансування з обласного та сільського бюджетів"

Объясните, какое значение имеет это (тупиковое в Покровке) автобанище для развития экономики района и области?
То есть, Т 1618 (Степановка - Еремеевка), Раздельная - Знаменка, Петро-Евдокиевк а-Выгода уже в нормальном состоянии?

В Каменке решили проводить Международный шахматный турнир? На турнир съедутся любители шахмат со всего мира. Сотни тысяч багатых иностранцев хлынут в Каменку. Государству срочно нужно построить автостраду Киев-Каменка-По кровка. Дворец шахмат, где будет происходить турнир, сверхмощную радиостанцию, аэропорт "Каменка", регулярное отправление самолетов во все концы света,
включая Рио-де-Жанейро и Мельбурн. Вы только представьте себе!

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити