На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Міськрада підтримала проект «Європейської Солідарності» і звернулася до уряду з приводу зростання тарифів і проблеми субсидій

   Роздільнянська міська рада Одеської області підтримала ініціативу фракції «Європейської Солідарності» і звернулася до парламенту і Кабміну з проханням розібратися зі зростанням комунальних тарифів, а також збільшити витрати на виплату пільг і житлових субсидій.

   Таке рішення муніципальні збори прийняли 20 січня.

   «Сподіваємося, що нас в Києві почують, - заявила керівник фракції ЄС в міськраді Наталія Буковська. - Люди повинні мати можливість оплачувати комунальні послуги, особливо незаможні, адже для них створена система субсидій ».

   Аналогічні проекти «Європейська Солідарність» зареєструвала в Роздільнянському районному та Подільському міському, а також в Одеському обласному, міському та районній радах. Найближчим часом такі ж документи розглянуть і в інших місцевих радах регіону.

   Як зазначається в проекті рішення, запропонованого «Солідарністю», за останній рік реальні доходи українців зменшилися, а якщо врахувати триваюче падіння економіки і пандемію коронавірусу, зменшення доходів продовжиться і в 2021 році. «Разом з тим, протягом попередніх тижнів були прийняті рішення про підвищення цін на газ, тарифів на послуги розподілу газу, тарифів на тепло, на електроенергію, на холодну воду. Це створює загрозу для мільйонів людей опинитися за межею бідності. Українці, жителі Одеської області, потребують термінового захисту », - йдеться в проекті.

   За словами авторів, одним з ефективних механізмів захисту громадян від збільшення тарифів є субсидії, які допомагають компенсувати витрати тим, у кого немає можливості платити за комунальні послуги. Саме система субсидій зберігає соціальну справедливість і прозорість бюджетних витрат, направляючи кошти на підтримку тих, хто дійсно потребує допомоги.

   «На жаль, такий підхід порушений, оскільки коштів у бюджеті закладено мало, - констатують в« Європейській Солідарності ». - У держбюджеті на 2021 рік на виплату субсидій передбачено 36,6 млрд грн, що майже на 600 млн грн менше, ніж було в бюджеті на 2020 рік ... Це при тому, що соціально-економічна ситуація в країні за останні роки не покращилася. Слід зазначити, що на 2019 рік бюджетом на виплати субсидій було передбачено 58,05 млрд грн.

   Крім того, влада робить незрозумілі заяви щодо поставок електроенергії і газу з країни-агресора. Україна довгі роки не мала проблем з поставками електроенергії і вже більше п'яти років не купує газ в Росії. Наша енергетична незалежність від агресивної імперії є одним з головних досягнень минулого десятиліття. Будь-які розмови про повернення цієї газової кабали - це перехід стратегічно важливою червоної лінії ».

   Фракція ЄС пропонує колегам звернутися до Верховної Ради з вимогою негайно переглянути тарифи для населення, а також переглянути Закон України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», збільшивши витрати на виплату пільг і житлових субсидій. «Засоби пропонуємо перерозподілити зі статей витрат, пов'язаних із забезпеченням Президента України, інших вищих органів державної влади, правоохоронних органів», - додають депутати.

dumskaya.net

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.