На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Роздільнянські депутати вдруге ігнорували пленарне засідання

   Заздалегідь заплановане друге пленарне засідання VI сесії депутатів Роздільнянської міської ради мало відбутися 3 березня, але не відбулося.

   За словами секретаря міськради Тетяни Антонової, напередодні ввечері, під час уточнення готовності до зустрічі, більшість депутатів заявили, що бути на засіданні не зможуть. Це вже вдруге депутати Роздільнянської ради VIII скликання  не можуть забезпечити кворум для проведення засідання.

   Вперше це сталося 19 лютого, коли після декількох погоджувальних рад між фракціями і представниками політсил, що увійшли до складу ради, мали затвердити очільників старостинських округів. Тоді на засідання прийшли лише 13 депутатів, які на чолі з міським головою обговорили нагальні питання і поспілкувалися з представниками громади, що зібралися під будівлею міськради відстоювати своє бачення кандидатур на посади старост.

   Після того було прийнято рішення про проведення опитування у старостинських округах. Опитування із застосуванням виборчих технологій проводили 28 лютого і навіть опублікували результати

   Саме 3 березня депутати мали проголосувати за кандидатури, які підтримали люди, або висловити свою аргументовану незгоду з результатами опитування. Але не сталося.

   На своїй сторінці Facebook голова Роздільнянської районної ради Олександр Пресман назвав опитування спробою Валерія Шовкалюка перекласти «з хворої голови на здорову» і  вчергове нагадав, що роздільнянці обрали не того очільника ОТГ, якого він рекомендував. Він також підкреслив, що ОПЗЖ буде відстоювати свої кандидатів на посади старост — Сергія Чекерського, Михайла Білоуса, Олега Подолінського.

   За результатами опитування лише один з них — Михайло Білоус, був підтриманий сільською громадою. Тепер очікуємо наступної хвилі обговорень і визначення дати третьої спроби провести пленарне засідання і проголосувати за кандидатури старост.

   На відміну від нинішнього, депутатський корпус минулої, VII каденції, жодного разу не дозволив собі проігнорувати засідання.

 

izbirkom.org.ua

 

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.