На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Депутатів ОПЗЖ засмутили результатами опитування громадської думки

   Депутати Роздільнянської міської ради Одеської області від ОПЗЖ засмутилися результатами опитування громадської думки щодо кандидатур на посади старостів в 10 округах цієї громади. Про це повідомляє власний кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

   Їх смуток переростає у продовження політичної кризи, з якої вже п’ятий місяць не може вийти Роздільнянська міськрада.

   Разом зі своїми депутатами (Володимир Нєстєров, Володимир Станішевський, Сергій Маслов, Олег Подолінський, Валентина Петровська, Вікторія Маслова, Олег Пономаренко) сумує й їх лідер, голова Роздільнянської районної ради Олександр Пресман. Щоправда, Олександр Пресман сумує ще з 25 жовтня 2020 року, коли жителі Роздільнянської громади його не послухалися і обрали головою громади Валерія Шовкалюка.

   Тепер О. Пресмана і його команду не влаштовують результати опитування громадськості, що відбулися 28 лютого. Знову народ пішов всупереч бажанню Олександра Пресмана.

   Тож сподівання на те, що після громадського опитування Роздільнянська міськрада вийде з кризи, не справджуються. Депутати від ОПЗЖ ігнорують засідання сесій міськради, а без їх участі відсутній кворум пленарних засідань.

   Нагадаємо, що до складу Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області разом з містом Роздільна увійшли 10 сільських рад колишнього Роздільнянського району: Старостинська, Кошарська, Бецилівська, Новоукраїнська, Кам’янська, Понятівська, Єреміївська, Буцинівська, Калантаївська, Виноградарська сільради. Колишні сільради стали старостинськими округами Роздільнянської ОТГ.

pulsodes.od.ua

 

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.