На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Роздільнянські депутати з третьої спроби затвердили старост

   Пленарне засідання VI сесії Роздільнянської міської ради, на порядку денного якого було лише одне питання — затвердження кандидатур очільників старостинських округів відбулося 10 березня.

   28 лютого за ініціативи міського голови у десяти старостинських округах Роздільнянської ОТГ пройшли опитування з використанням виборчих технологій. Результати цього опитування оголосив на засіданні Валерій Шовкалюк, повідомляє Ізбірком.

  •    На посаду старости у Бецилівському старостинському окрузі претендували два кандидати: Олексій Пантєлєєв іСергій Чекерський. Участь в опитуванні взяли 40% жителів округу —224 особи.146 з них віддали свої голоси за Олексія Пантєлєєва.
  •     У Буцинівському окрузі участь в опитуванні  взяли 364 жителя, це 41%. 211 з них віддали свої голоси заМиколу Марциненка.
  •     75% жителів Виноградарського старостинського округу взяли участь в опитуванні, і 561 голос із 636 отримавВ’ячеслав Васютинський.
  •     У Єреміївці жителі були неактивні — всього 30% взяли участь в опитуванні. Вдвічі більше свого суперника —Миколи Тулейбича,  голосів набрав Сергій Турчук — 261.
  •      У Калантаївці опитування пройшли 362 жителя (39%), 293 з них віддали свої голоси за Михайла Білоуса.
  •      Перемога Олександра Александрова в Кам’янці була очікуваною, адже саме жителі цього старостинського округу вимагали дослухатись до їхньої думки.  Хоч участь в опитуванні не була активною — голосували лише 26% населення, та 99% голосів було віддано  за Александрова і лише 3 голоси — за Олега Подолінського.
  •     Із двох претендентів на посаду старости кошарці підтримали Віталія Чергуцу, який отримав на18 голосів більше за свого суперника, колишнього очільника Кошарської сільської ради Федора Сазанського. Участь в опитуванні взяли 54% жителів округу.
  •     На посаду старости Новоукраїнського округу претендували троє кандидатів: Володимир Сташевський,Микола Вінар і Олександр Ромбельський, який набрав найбільше голосів. Участь в опитуванні взяли 39% жителів.
  •     У Понятівці  більшість голосів односельців отримала єдина жінка-кандидат — Світлана Грекова, їй поступився колишній сільський голова Анатолій Томчук. В опитуванні взяли участь 42% понятівців.
  •     У Чобручанському старостинському окрузі Василь Матрос випередив свого суперника Юрія Бондаря, набравши 262 голоси з 508.


   Також Валерій Шовкалюк повідомив депутатам, що троє претендентів на посаду старости вирішили зняти свої кандидатур після опитування —Сергій Бурлаченко, Федір Сазанський та Анатолій Томчук. Міський голова закликав проголосувати за кандидатів, яких підтримали більшістю голосів селяни. Депутати голосували поіменно, більшість кандидатур підтримали одностайно. Тож в результаті старости всіх округів були затверджені, а пленарне засідання закінчилось привітаннями.

   Нагадаємо, заздалегідь заплановане друге пленарне засідання VI сесії депутатів Роздільнянської міської ради мало відбутися 3 березня, але не відбулося.

 

dumka.odessa.ua

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.