На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Голова районної ради отримав 3 роки умовно і штраф за махінації з житлом

   16 липня Вищий антикорупційний суд визнав Олександра Пресмана винним у зловживанні службовим становищем.

    ВАКС затвердив угоду і виніс вирок нардепу у вигляді “умовного” позбавлення волі строком на 3 роки, встановивши випробувальний  строк такої ж тривалості і заборонив обіймати держпосади протягом року.   

   Крім того, суд призначив Пресмана виплатити штраф у розмірі 17 тис. грн та компенсувати 23 тис. грн, які були витрачені на проведення експертиз по справі.

   Про що справа?

   Колишній нардеп Олександр Пресман обвинувачується у тому, що він отримав  928 890 грн. незаконної компенсації за користування готельним номером ДП «Готельний комплекс «Національний», маючи при цьому власне житло у Києві.

   Цікаво, що це вже четверта подібна справа. Справи екснардепів Левуса та Сольвара завершились виправдувальними вироками, а справа екснардепа Черненко завершилась обвинувальним вироком по угоді.

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.