На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Сесія міськради повернулася до розгляду скандальних 645 земельних питань

   На позачерговій сесії Роздільнянської міської ради Одеської області 7 жовтня депутати повернулися до розгляду скандальних 645 земельних питань минулої сесії,  рішення якої були призупинені головою міської ради Валерієм Шовкалюком.

   У роботі сесії міськради взяв участь депутат обласної ради Андрій Бабенко.

   З трибуни сесії він зазначив, що «розподіл землі має бути справедливим: в першу чергу її мають отримати жителі Роздільнянської територіальної громади, які відносяться до відповідних соціальних категорій. А саме: воїни АТО, інваліди, пенсіонери, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Не вдасться нікому отримати землю за принципом «кумовства». Я на стороні громади, простих людей! Я особисто проконтролюю всі питання, які стосуються землі. Кожна людина, яка дійсно потребує в своїх законних 2 га землі – отримає їх!»

   По гарячих слідах роботи сесії важко сказати, наскільки був дотриманий принцип стовідсоткової справедливості в земельних питаннях. Очевидно, треба буде дочекатися офіційних рішень на сайті Роздільнянської міськради.

pulsodes.od.ua

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.