Марківська сільська рада прикриває паліїв

   У Роздільнянському районі палії продовжують робити свою чорну справу… Протягом, 26 липня 2017 року у м. Роздільна та Роздільнянському районі із-за необережнего поводження невстановлених осіб двічі палала суха трава та чагарники на загальній площі 4,1 Га.

   Так, 26 липня 2017 року о 15:40 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної   частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що в районному центрі на вулиці Лісна на відкритій території горить суха трава та чагарники. Територія належить Роздільнянській міській раді.

   Через 6 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. 16 хвилин знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб ліквідувати загорання на площі 100 м².

   Цього ж дня, о 16:03 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про загорання у с. Христинівка сухої трави та очерету на відкритій території. Територія належить Єгорівській сільській раді.
На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Через годину роздільнянські рятувальники ліквідували пожежу на загальній площі 2 Га.

   Загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає.

   Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області повідомляє, що 23 липня 2017 року о 21:58 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Вапнярка на полі палає стерня. Територія належить Марківській сільській раді.

   На місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Через дві з половиною роздільнянські пожежні ліквідували пожежу на полі стерні на площі 4 Га.

   Ймовірна причина пожежі – занесення джерела запалювання із зовні невстановленою особою (підпал стерні).
Для зібрання та підготовки матеріалів з вищезазначеної резонансної пожежі до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності необхідна довідка Марківської сільської ради, проте зазначену інформацію орган місцевого самоврядування, не надав співробітнику ДСНС України. Складається враження, що Марківська сільська рада свідомо прикриває паліїв стерні на полях від притягнення до відповідальності.       

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 82 пожежі, внаслідок яких загинуло троє осіб.
 Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре попереджають стихійних паліїв, що за підпал сухостою та стерні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Згідно статті 245 Кримінального кодексу України «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу» за порушення, якої передбачено штраф від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років. А при деяких обтяжливих обставинах за підпал, який спричинив загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.   
                                             

Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області   

    
 
 

HEADER 

Reply
 
0
А интересно, если бы горел дом собственника, он был бы в неведении тожде как и со стерней или орал бы что все виноваты и обвинял всех и вся в поджоге. Пусть охраняют.
Врут, сами жгут, а вы учитесь доказывать. Одному, двум и хватит... А так вы зерно с них собираете и миритесь с пожарами, прав нет тогда доказывать...

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити