Гаївку знов підтопило

   Внаслідок сильних проливних дощів, які пройшли 28-29 липня 2017 року  у селі Гаївка, на вулиці О. Пікуля сталося підтоплення 5 приватних  домогосподарств.

   Для надання допомоги селянам по відкачці води на місце події був направлений пожежно-рятувальний підрозділ м. Роздільна. Протягом, 29-30 липня рятувальники державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна відкачували воду з підтоплених подвір’їв. За допомогою пожежно-технічного обладнання роздільнянські рятувальники відкачали близько 290 куб. м. води із підтоплених територій.

   30 липня 2017 року роботи були закінчені, відновлені нормальні умови життєдіяльності мешканців села. До ліквідації наслідків події залучалася 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки та 4 чоловік особового складу ДПРЧ №32 м. Роздільна.

   Необхідно підкреслити, що питання водовідведення дощових вод з прибудинкових територій житлових будинків у с. Гаївка розглядалося 26 квітня 2017 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації (протокол №5), на якому було прийнято рішення Гаївській сільській раді здійснити заходи щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з приватних домогосподарств с. Гаївка, на вул. Пікуля. Однак, запобіжних заходів і досі не вжито, тож, «маємо, те, що маємо»…


Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

У с. Гаївка рятувальники ліквідували підтоплення приватних будинків (фото) 21 июня 2016


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити