С 27 липня по 1 серпня 2017 року у Роздільнянському районі сталося вісім пожеж.

   27 липня о 14:02 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної   частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами села Єгорівка на полі горить стерня. Загорання було ліквідовано місцевим населенням та трактором з плугом ще до приїзду на місце виклику роздільнянських пожежних. 

   Цього ж дня, о 20:02 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що за межами села Бецилове на відкритій території палає суха трава та стерня на полі. Для ліквідації пожежі на загальній площі 4 Га, роздільнянськім рятувальникам знадобилось півтори години

   30 липня о 15:19 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у смт. Лиманське, в провулку Північний на відкритій території горить суха трава та сміття. Пожежу було ліквідовано місцевим населенням ще до приїзду на місце виклику роздільнянських рятувальників.   

   31 липня о 8:42 надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру на відкритій території палає суха трава. Через 6 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Через дві з половиною години роздільнянські пожежні ліквідували пожежу на площі 3,5 Га.  

   1 серпня о 8:53 надійшло аналогічне повідомлення про те, що за межами районного центру на відкритій території палає суха трава. Через 7 хвилин на місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 6 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Годину знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб ліквідували пожежу на площі 3 Га.

   І цього ж дня, о 11:08 на надійшло повідомлення про те, що у с. Кам’янка горить приватний будинок. Через 35 хвилин роздільнянські пожежні ліквідували загорання у підсобному приміщенні та врятували від вогню поруч розташований приватний будинок. Однак, вогонь знищив підсобне приміщення на площі 20 м². Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Вже через чотири години до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру на відкритій території знову горить суха трава. 20 хвилин знадобилося рятувальникам, щоб ліквідували пожежу на площі 0,5 Га.

   Пізно ввечері того ж дня на пункт зв’язку надійшло повідомлення про те, що за межами села Буценівка горить стерня на полі на площі 4,5 Га. Пожежу було ліквідовано місцевим населенням і трактором з плугом, ще до приїзду на місце виклику роздільнянських пожежних.

   Загиблих та постраждалих в усіх випадках – немає.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 92 пожежі, внаслідок яких загинуло троє осіб.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре попереджають стихійних паліїв, що за підпал сухостою та стерні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Згідно статті 245 Кримінального кодексу України «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу» за порушення, якої передбачено штраф від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 5 років. А при деяких обтяжливих обставинах за підпал, який спричинив загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.   

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити