Масштабну пожежу лісу в Шеметове приборкували за допомогою літака (фото)

   У четвер, 3 серпня, о 15:22 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини міста Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами села Шеметове на полі відкритим полум’ям палає стерня, лісова підсилка та ліс.

   Терміново на місце виклику було направлено два пожежно-рятувальних відділення, керівництво та співробітники 5 ДПРЗ Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС.     

   Під час проведення рятувальниками розвідки було встановлено, що до їх приїзду вигоріло: 10 Га стерні на полі, яке орендує фермер - Драгуш Віктор Миколайович, 12 Га ДП «Одеське лісове господарство» (квартал №14 та відділ 7).

   Із-за високої температури полум’я з поля миттєво перекинулося на ліс, із-за того, що «горе фермер», не проорав своє поле від лісу мінералізованими (протипожежними) полосами, чим грубо порушив правила пожежної безпеки. Дана пожежа набрала величезних розмірів, тож на її ліквідацію довелося залучати, пожежний літак «АН-32 П» ДСНС України та пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України в Одеській області.

   Приборкувати цю масштабну пожежу рятувальникам доводилося у складних умовах: високої температури, відсутністю шляхів під’їзду для пожежно-рятувальних автомобілів та джерел водопостачання, тож пожежним щоразу доводилося довозити воду за кілька кілометрів від місця надзвичайної події, на що витрачався дорогоцінний час.  

   Загалом, до ліквідації цієї пожежі залучалося:  8 одиниць  техніки та 62 рятувальника ГУ ДСНС України в Одеській області, літак «АН-32 П» ДСНС України, місцеве населення та 3 трактори.

   На щастя, загиблих та постраждалих - немає. Ймовірна причина пожежі – підпал стерні.
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити