У Роздільній через паління у ліжку горіла квартира у п’ятиповерхівки

   Через легковажне ставлення людей до правил пожежної безпеки у побуті виникають загорання у житловому секторі. Так, 7 серпня о 23:19 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу у п’ятиповерховомужитловому будинку за адресою: м. Роздільна, вулиця 40 років Перемоги, 4.

   На момент приїзду пожежних, на місце виклику горіла квартира на другому поверсі житлового будинку. За 20 хвилин роздільнянські рятувальники ліквідували загорання у помешканні та врятували від полум’яквартиру. Вогонь пошкодив диван на площі 1 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем квартиронаймачем, 1990 року народження, при палінні у ліжку.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 102 пожежі, внаслідок яких загинуло троє людей. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити