Із-за спеки на території Роздільнянського району зберігається 5 клас пожежної небезпеки

   Але, не так страшна літня спека, як зухвалі та навмисні дії паліїв, які щодня безжалісно спалюють суху траву і чагарники, завдаваючи величезної шкоди навколишньому середовищу.

   Протягом, 13 серпня 2017 року у Роздільнянському районі шість рази палала суха трава, чагарники та сміття на загальній площі понад 12 Га. По дві пожежі було зафіксовано на територіях: Роздільнянської (5 Га) міської ради та Яковлівської (2 Га) сільської ради. По одній пожежі було зафіксовано на територіях, які належать: Кам’янській (1 Га) та Старостинській (4 Га) сільським радам.

   Причини пожеж – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. На щастя, в усіх 6 випадках обійшлося, без людських жертв та матерільних збитків.    

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 110 пожеж, внаслідок яких загинуло троє осіб. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки: не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарники. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісопосадках, поблизу полів, на схилах пляжів, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Спалювання сухої трави та чагарників категорично забороняється. Спалювання стерні та сухої рослинності підлягає кримінальній відповідальності згідно статті 245 Кримінального кодексу України та караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тважкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

   У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!
                                                          


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити